Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Je toto psychiscká choroba ?

Príspevok v téme: Je toto psychiscká choroba ?
Laurka777

Ahoj.
Ani neviem ako začat.
Už asi rod ma trápia všeliaké problémy....Odvtedy čo som mala PPP sa všetko zmenilo.....síce som sa už vyliečila,ale zostalo mi pár vecí : nerada chodím do spoločnosti....nič sa mi nechce robit,vobec sa už nevenujem svojmu hobby,ktore som nadovsetko milovala.....neviem sa na nič sustredit poriadne.....Najradšej som,ked je tma,večer,alebo v zime ked je velka zima....lebo nerada chodim von.....čo to može byt ? citim sa taka prazdna a na nič....

xirenka1

Ahoj,neviem co presne sa s tebou deje ale mne takto nejako zacala depresia,teraz som uz mesiac doma a uzivam antidepresiva,aj ked sa mi to prieci,nieje lepsej pomoci ako psychiater a lieky nieco o tom viem,taketo stavy som mala aj davnejsie,myslela som si ze to prekonam sama,ze predsa nepatrim nejakemu psychiatrovy,ale bohuzial sa mi to vratilo v takej horsej podobe skoro ako opisujes ty,aj ked som sa velmi premahala,nevedela som proste fungovat tak ako mam,bola som velmi vycerpana,najme z ludi,stale som mala taky pocit prazdnoty nic ma nebavilo ani sa mi nic nedalo robit a tak... proste som sa citila psychicky velmi vycerpana.takisto som najradsej bola sama,v tme,stranila som sa od ostatnych aj ked to vobec na mne nieje vidno.Momentalne nevidim zmysel mojho zivota ale stale dufam v to ze vsetko bude opet dobre.

alica 532

presne aj ja toto, po tom co som 5 rokov dozadu prekonala akotak PP chvilu s liekmi, uz to nikdy nebolo ono, teraz sa mi to vratilo, ale nie PP ale uzkost a depresie, zrejme budem musiet vyhladat v kratkom case lekara a brat nenavdiene AD, je to zle...

dada22222

tak podla toho asi ako dlho to trva, ja som mala tiez taketo stavy, najradsej som bola sama doma, kazdy mi liezol na nervy, trvalo to asi 2 mesiace a teraz chodim rada von, sama alebo s frajerom, obcas do baru (asi tak raz za 2-3 tyzdne, tak na 2 hodinky) s kamosmi, ale to minimalne, najradsej travim cas ze si pustim ipod a prechadzam sa :) ale zas je pravda ze som v skole skoro stale a tam je vela ludi, tak takymto stylom asi si od nich oddychujem :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Je toto psychiscká choroba ? - Fórum - ZDRAVIE.sk