konečne pekné baby

katty19

Miloško, Dee, Milli, Tish, hybajte, rýchlo. Ešte sme nezačali tapetovať a meniť to jadro, ale ako je tam kráááásne. Poďte, rýchlo!!! Zmenili nám názov témy!!! To musíte vidieť!!!

Dee

milli mylis sa, dievcata s A a B nie su uplne psychicky zdrave, ked to u nich zacina. A u muzov sa to tiez objavi, len sa o tom nehovori.

tish

myslim, ze zmyslom celej tej kampane je prave zburat ten mytus umelej krasy ktorej tak mlade baby podliehajua citit sakrasna aj s nejakymi kilami navyse, velkym nosom a pod... pozri si ich stranku a uvidis.

milli

Tak mi to prosím, tish, vysvetli. Skutočne by som rád vedel kde to má korene. Dievča, telesne i psych. zdravím OK a od určitej chvíle nepochopiteľný prepad. Určite je to súhra viacerých činiteľov, ale čo je ten spúšťací faktor, keď preukázateľné objekt. a subjekt. dôvody chýbajú? Takže ako sa to teda dá celé pochopiť? Myslím si, že muži napr. s touto diagnózou takýto problém nemajú...

milli

MM, silne veriacim je kazdy jeden clovek; zalezi, aky "objekt" (prip. subjekt) viery si zvoli. Len neviem co tu maju tieto veci spolocne. Pomoct? Sam si mi pisal, ze ked nezakusim, nepochopim. Ale to sme asi trochu odbocili...

milli

Ale nechajme to radšej asi tak; proste sa vám zapáčili pekné obrázky sympatických tvárí a potrebovali ste to "nahlas" vyjadriť :)

milli

Iste, len si potom prečítaj tému: "bulímia, anorexia", myslím že prehnané vyzdvihovanie vzhľadu môže na niektorú skupinu (hlavne žien) pôsobiť aj negatívne. Iste by sa na to mohla kľudne otvoriť aj téma, asi by sme boli z tých reakcií prekvapení.