Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

šediviem

Larin

Stewie, nechaj to tak. Neberiem ti, že si ešte mladý na šediny, ale podľa mňa si kvôli tomu nemusíš robiť starosti.
Mnohé ženy považujú šediny u muža za veľmi sexy (vrátane mňa, to asi preto, že som skôr na starších). :)
Niektorým mužom to skrátka neskutočne pristane.

Ja osobne by som skôr brala muža s prirodzenými šedinami ako s nafarbenou hrivou. Napr. neviem to síce naisto, len si to myslím, že Jano Mečiar z novín na JOJke má zafarbené vlasy. Podľa mňa by mu však pár šedín seklo viac.

Toď môj subjektívny názor.

bez_S

áno , šedivenie je vo väčšina prípadov dedičné napr. môj dedko začal šedivieť až po 60 a to nie veľa.

evellina

...skus sa popytat v lekarni na nejake produkty ako SEDIVACIK,neviem ci sa to da este kupit,ale par rokov do zadu som ja osobne v lekarni videla ako si to kupoval jeden muz a chvalil to tej lekarnicke,mal by to byt nejaky pripravok,ktory ti vracia pigment vo vlasoch,tvoj vlastny pigment sa vytvori po tomto pripravku,tak som to ja vtedy v lekarni pochopila,ale ci to funguje aj v reale....neviem...skus si najst nejake info aj na nete....drzim prsty

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.