Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

náušnice

Príspevok v téme: náušnice
katka363

Ahojte, začínam byť zúfalá. Pred rokom som si dala konečne prestreliť uši, lebo som veľmi túžila nosiť náušnice. Od začiatku som mala problém s tým, že sa mi celkom nezahojili a stále to bol ten istý kolobeh-dobré- zlé. Teraz sa mi jedno ucho konečne vyliečilo ale druhé mi veľmi zahnisalo, až som si musela vytiahnuť náušnicu. Mám si ju tam vrátiť naspäť ak nechcem aby mi to zarástlo, alebo si to mám nechať zarásť a znova prestreliť? Prosím,poraďte....

katka363

Ďakujem za rady.... liehom som si to čistila, ale tento týždeň som to akosi podcenila a tu je výsledok:( ... zlaté náušnice mám len na zapínanie dopredu a bojím sa že ma to potom bude veľmi bolieť pri zapínaní.... Poobzerám sa po tej platine, striebro mojim ušiam asi nerobí dobre...

winki

čisté zlato, alebo striebro. Iné neodporúčam, ibak je to bez niklu. Poprípade mne pomáha lakovať si bižutériu priesvitným lakom na nechty.

eam

Teraz si to len čisti liehom, neskôr si daj zlatú náušnicu, aby ti nezarástla dierka a až keď sa ti to zahojí skús si dať aj inú, no možno na iný kov môžeš mať alergiu.

pasazierka

Pravdepodobne mas alergiu na nejake kovy, pomoze ti, ak budes nosit nausnice z cisteho zlata, alebo z platiny.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

náušnice - Fórum - ZDRAVIE.sk