vysoke opetky u zien nad 175 cm

Príspevok v téme: vysoke opetky u zien nad 175 cm
saxaxa

Baby nad 175cm, nosite vysoke opetky? Mne sa take topanky pacia, ale ked si dam povedzme 10cm opetky a nastupim do MHD, tak sa citim dost neprijemne, ked tam trcim o pol hlavy aj nad muzmi. Alebo ked idem na obed s kolegynou, kt. ma ledva 1.60 m a je mi po prsia, tak sa citim ako taka zirafa. Ale zas dat si tenisky al. balerinky k satom je dost o nicom...

winki

inak to je tiez sranda tiez som sa na zaciatku citila blbo pri kamoskach co mi boli po prsia....ale na druhej strane som sa potom citila blbo aj pri kamoskach ktore boli o hlavu vysie cize oni mali stekle a ja balerinky.....cize neriesiť to a zmieriť sa s tým že sme proste vysoké a krásne a tak trochu nedostupné

winki

cele to je len o tvojom osobnom pocite. Musíš sa cítiť fajn a dobre a vtedy to je ono. Uvedom si ze vyčnievaš z radu, ale v tom dobrom všetci chlapi po tebe slintaju. Dlhé štíhle nohy v opätkoch sú ich tajné sny.

leila

mám 175 a aj keď si dám 10cm lodičky, priateľ je stále vyšší teda mi to nevadí a som happy :) ale aj keď idem niekde sama, bez neho, nemám problém dať si podpätky

winki

ja som sa naucila nosit nizke topanky...sice ma to dosť sere ale priateľ má o 2 cm viac ako ja bez topanok...ciže vo vysokých sa cítim blbo pri nom. ale inak ked niesom s ním mám 178 a nemám problém si dať štekle dokonca sa vyžívam v tom ako na mna všetci kukajú :D