Zlomená píšťala

Príspevok v téme: Zlomená píšťala
tarajkazuzu

Ahojte, v januári sa mi stal úraz na lyžiach, výsledok trieštivá zlomenina ľavého konca píšťaly, tesne pod kolenom, riešená operačne. Mám dlahu a 7 šróbov. V septmebri mi to majú vyberať. Chcem sa opýtať, či máte niekto skúsenosti s vyberaním šróbov. Koľko ste boli mimo bežný život? Mali ste sadru. Ako to celé po operácii prebiehalo.
Ďakujem za infošky, čo mi pošlete.

tarajkazuzu

Ďakujem za info, dnes som bola na kontrole a môj chirurg mi povedal, že v septembri to budeme všetko vyberať, už som sa ho nestihla spýtať, že koľko budem musieť byť PN,preto by som potrebovala vedieť koľko budem "mimo" po výbere šrobov. Niektorým to vyberajú, niektorým nie..

tarajkazuzu

Ďakujem za info, dnes som bola na kontrole a môj chirurg mi povedal, že v septembri to budeme všetko vyberať, už som sa ho nestihla spýtať, že koľko budem musieť byť PN,preto by som potrebovala vedieť koľko budem "mimo" po výbere šrobov. Niektorým to vyberajú, niektorým nie..

tarajkazuzu

Ďakujem za info, dnes som bola na kontrole a môj chirurg mi povedal, že v septembri to budeme všetko vyberať, už som sa ho nestihla spýtať, že koľko budem musieť byť PN,preto by som potrebovala vedieť koľko budem "mimo" po výbere šrobov. Niektorým to vyberajú, niektorým nie..

Jefitto

Šroby ti tam ostanu, ak sa nemýlim... moja krstna tak ulomila pravu ruku, dali jej tam dva šruby a povedali, že to už ostanu nafurt... že aj keď bude chcieť isť do lietadla, tak cez ten skener ju to nepusti, lebo ma šruby v tele