Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hľadám kamošku na chudnutie!

Mirka83

No to ti verím, kebyže po cvičení nerobím strečing, tak by som sa na druhý deň ráno musela z postele skotúľať :D

ivana12

Aha, no lebo ja ked som robila tak klasicke a po 20-30 som bola KO a na druhy den som tiez mala so sebou problem :D

Mirka83

Ale brušáky robím tak, že urobím 20 klasických, potom 20 na šikmé svaly a takto robím rôzne typy brušákov. Sem tam si pritiahnem nohy k hrudníku, to je dobré na uvolnenie a pokračujem ďalej. Dá to trošku zabrať ale keď sa rozpamätám na môj odraz v zrkadle, tak to ide :D

ivana12

Dakujem pekne :)

Docvicila som uz aj ja, dala som si 450 kalorii. Inak.. obdivujem ta s tymi brusakmi, ja by som to nezvladla :D

Mirka83

No tak budem vedieť na koho sa mám obrátiť keď budem potrebovať nejaké pekné topánky :) tak ti držím palce :)
no ja som už docvičila, dala som 400 kalórii, 200 brušákov a ešte pár cvikov na nohy, na ruky a ešte som sa pokrútila na rotane :)

ivana12

predaj topanok, uz sa tomu venuujem dlhsiu dobu a uz to cchcem konecne tak oficialnejsie :)
Mna bicykel caka az o 5 :D

Mirka83

A môžem sa opýtať v akej oblasti? No ja sa akurát idem vrhnúť na bicykel a trošku aj činky popremiestňujem :D

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hľadám kamošku na chudnutie! - Fórum - ZDRAVIE.sk