Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Hľadám kamošku na chudnutie!

ivana12

Mas pravdu.. ja mam pocit ze cele Slovensko je na hlavu:D aaaa dakujem ale nie tak celkom este podnikam ale dufam ze uz coskoro budem :)
No ja sa idem prave vrhnut na nejake ovocie :)

Mirka83

Na Slovensku je toľko závistlivých ľudí, že to je až neuveriteľné...ale tak si šikovná keď máš 20 a už podnikáš :) no aj by som si dala niečo sladké, ale urobila som si radšej čaj a dala som si tam lyžičku medu. Musím si dať asi aj ja viac ovocia, nech ma to neláka :D

ivana12

Zavistlivci mi skazili par planov - v podnikani
Aj u nas su katastrofalne cesty ale niektore useky su spravene takze je to na nich fajn:)
Chut na sladke moc nemam... kedze dost sladkeho prijimam cez ovocie... ale vcera som uz v ruke drzala rafaelo ale odolala som a odlozila som ho naspat :D a ty si na tom ako?

Mirka83

Prečo máš mizernú náladu? :/ ja mám korčule odložené, pretože sú tu také super cesty, že ani meter nie je rovný, nedá sa tu moc korčuľovať. Inak nemáš chuť na sladké? :)

ivana12

tu kde byvam je to vacisnou rovinka preto pri bicyklovani vonku az taku velku zataz necitim. Lepsie mi je ten stacionarny alebo tie korcule :)
Super ze sa citis lepsie :)
Ja to mam dnes naopak.. mam mizernu naladu :(

Mirka83

Ja som chodila von bicyklovať minulé leto a nemala som kondičku, nevládala som, a tu kde bývam máme samé kopce, takže bola to dosť záťaž pre mňa, keďže som vtedy vôbec necvičila. A aj keby som cvičila bola by to dosť záťaž, sem chodia trénovať cyklisti čo chodia na súťaže...takže stačí aj stacionárny :) Ale dnes sa cítim lepšie :)

ivana12

Jednu dobu som chodila von na bycikel a necitila som sa tak dobre a teraz vacsinou stacionarny a citim to na sebe ze nieco robim :)

Mirka83

No ja som pravidelne každý deň nechodila na riadnom bicykli,tak to moc neviem porovnať, ale tak som niekde čítala...mne stačí v pohode aj stacionárny, už po pár dňoch vidím spevnenie, tak sa potom teším ako malá a motivuje ma to ešte viac.

ivana12

Jednu dobu som chodila von na bycikel a necitila som sa tak dobre a teraz vacsinou stacionarny a citim to na sebe ze nieco robim :)

Mirka83

No ja som pravidelne každý deň nechodila na riadnom bicykli,tak to moc neviem porovnať, ale tak som niekde čítala...mne stačí v pohode aj stacionárny, už po pár dňoch vidím spevnenie, tak sa potom teším ako malá a motivuje ma to ešte viac.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hľadám kamošku na chudnutie! - Fórum - ZDRAVIE.sk