Hľadám kamošku na chudnutie!

Mirka83

Hodinu na bicykli a potom ešte nejaké brušáky, cviky na boky, zadok a stehná a ešte aj na ramená. Ja mám kritické partie boky, zadok a stehná, ale hlavne tie boky a odtiaľ to ide dole tááááák ťažko :( Niekedy som behávala aj ja, ale tiež mi to bolo zle na kĺby tak som prestala. Občas zvyknem aj zumbu.

ivana12

Okrem toho chodim na korcule alebo som behavala ale z toho ma boleli klby tak obcas si na beziacom pase len dam rychlu chodzu ale to malokedy skor ten bicykel a korcule s tym najlepsie zhodim na mojich krtickych partiach - stehna a zadok :)
Ty kolko denne cvicis?

ivana12

Neviem asi to je je podla toho ako komu vyhovuje, jeden cas som cvicievala rano ale nejak mi to nevyhovovalo najlepsie sa mi cvici podvecer tak od piatej do siestej :))

Mirka83

Verím v to, že sa nám to podarí :) zvykneš cvičiť takto podvečer? Ja som tak zvykla, že tiež takto podvečer, aj som si správy pozrela a tak :D , momentálne zvyknem ráno, ako vstanem. Niektorí tvrdia, že najlepšie je cvičiť ráno, niektorí zase ze medzi druhou a treťou pobede, tak kde je pravda? Či nikde? :)

ivana12

Budem drzat palce :) Dufam ze sa tych nadbytoch kil zbavime.
Ja som sa prave vratila z bicykla a -300 kalorii, celkom fajn pocit :D

Mirka83

Súhlasím, keď držíš diétu, iba sa obmedzuješ, tak keď sa vrátiš k pôvodnému životnému štýlu kilá sa ti skôr či neskôr vrátia. Radšej jesť s rozumom, cvičiť ako sa trápiť diétami.