Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

akné - príčina hormónov?

Príspevok v téme: akné - príčina hormónov?
leila

mám 19 rokov a stále akné. športujem, životosprávu mám dobrú, o pleť sa pravidelne starám. ku kožnej som zatiaľ nešla, nechcela som sa napchávať liekmi no jediná príčina, ktorá to zrejme môže byť sú hormóny.
chcela by som sa teda poradiť, ísť k lekárke a staviť na chémiu alebo môžem ešte spraviť niečo iné?

Bulletka

leila, mám podobný problém ako ty... ja sa vyhádžem hlavne pred menštruáciou (niekedy fakt brutálne)... skúšala som už kadečo (ale ku kožnej tiež nechodím - nechcem do seba pchať silné lieky)... doktorka mi povedala, že najpravdepodobnejšie to bude kvôli tomu, že nemám v poriadku hormóny (čo je aj pravda)...

maruska_123

a preco chces do seba nieco pchat? si myslis ze brat hormony je super vec? akne mozno mat nebudes ale co to spravi s tvojim telom...co tak vyckat, kym samo nezmizne? aj 22 rocne maju akne...a co...

naco si nicit zdravie..mame len jedno a nikto ti ho uz potom nevrati, ak si ho pokazis

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

akné - príčina hormónov? - Fórum - ZDRAVIE.sk