Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dlho sa snazim schudnut

Príspevok v téme: Dlho sa snazim schudnut
orina

Ahojte čítam tu témy o chudnutí už dlho a už sa aj dlho sanžim schudnúť. Mam 26 171cm vážim 64kg.Moj problem sú špeky ktoré vytrčajú z nohavíc a hrubé stehná.Schudla som 10kg schudli mi prsia ruky tvár brucho ale tou spodnou častou tela neviem pohnút ja už neviem čo mam robit chodím do fitka na kardio behám po schodoch behám po vonku ale tie stehná nereagujú na nič.Jem vela zeleniny mrkva paradajky uhorky ovocie len doobeda aj to len jablká alebo pomaranče, banaý nie aj ked by som si ich taaak rada dala snažim sa nejest pečivo a chleba.Neviem či už sa maam zmierit s tým ako to je alebo či sa dá ešte niečo viac?

patus

Ahoj wurwa ;) podla toho co son si prečítala v rôznych diskusuach o rotane mala by pomahat ;P prawdaZe to dlhšie trvá kym nastanú dake zneeny a netreba sa spoliehat len na rotanu, vraj aby bolo ucinne bolo by treba tomu prudar dake cviky, beh ci podobne....
Ae ci by to na 100% ucinkovalo to ti nwm powedat

wurva

ludia, to vazne rotana je na nieco dobra?! :D ja ju mam doma a nejako som na tom nikdy necvicila, lebo mi to nepripadalo uzitocne... pomoze mi vyformovat brucho? (samozrejme ze po dlhej dlhej dllllhej dobe :D a sucasne aj s inym cvicenim)

patus

Ja by som sa chcela spytar ci tie cviky na rotane pomahaju istotne aj na stehna :) ako snazm sa dat nieco dole tak začala behat, bicyklovat, dake cviky aby sa nepowedalo... Troska zmena v strawowani... Pred par dnami son vytiahla aj rotanu a tak chcela by som vediet ci na isto pomáha aj partiam ako su stehná,brusko... :P

dada

rotanu kupiš aj v tescu stoji 7-8 euro ja som ju kupila v akcii za 4 ečka cvičim na nej 30 až 60 minut pomaha to pekne sa formuje pas

Maoam

Magy dakujem ti velmi pekne, ja som velmi trpezlivy clovek, takze to je v pohode :-)). Je mi jasne, ze ked som nerobila dlho nic, ze treba dlhy cas a vela treningu, aby sa dostavili dobre vysledky :DD. Prirodne zakony nepustia.

Magy

zo zaciatku nie viac ako 2-3 minuty, tak 2x denne. to vykrucanie je totiz velmi neprirodzeny pohyb a velmi rychlo mozes dostat svalovku. no a potom pridavat, pomaly, postupne.
a po case nevidim problem zvysit frekvenciu aj na 5-8 minut a 3-4x denne. sama musis citit kolko ti staci. vysledky ale nepridu skor ako za niekolko tyzdnov, treba byt trpezlivy.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dlho sa snazim schudnut - Fórum - ZDRAVIE.sk