Ako je to s chlapmi?

Larin

Pucle, na otázku "Ako to beží" je len jedna odpoveď: u každého to funguje inak. Keby existovalo nejaké všeobecne platné pravidlo, ako sa úspešne zoznamovať a vytvárať vzťahy, tak by sa v tejto sekcii neriešili témy typu "Som stále sama/sám" tak často, ako sa riešia.

Súhlasím sčasti s tým, že žena by nemala byť pasívna a odmeraná už vôbec nie. Ale na druhej strane, sú aj muži, ktorí iniciatívu zo strany ženy v počiatočných štádiách berú ako urážku ich ega. Nie je to môj názor, ale skúsenosť.

Takže, ešte raz, netváriť sa kyslo a odmerane, ale priateľsky a prirodzene. A to, či treba vyvinúť väčšiu iniciatívu alebo menšiu, je len vo hviezdach:)

wreck

larin, ano, ja som autenticky vzdy a vsade. ked som bol mensi, velmi vela som cital a z toho mi zostala bohata slovna zasoba, ktora sa postupne preniesla aj do dalsich jazykov. analogie sa potom uz vytvaraju lahko.

anjelik, nechcel som praveze pouzit motyliky a kvetinky, lebo tam by sme sa postupne dostali k lupienkom, kridelkam a sosacikom, no a potom uz len kusocek... a sme zase pri zenskej anatomii. a podla toho, co pise pazl (ano, jasne ze puzzle, ale vychadzam z jej nicku ako ho napisala), je v stadiu, kedy ma na otvaranie lupienkov este m.r.t.e. casu. :)

cele mi to pripomina skor džigsó pazl :)) nez len obycajne pazl.

no, ale aby sme sa posunuli dalej, pucle, nejaka reflexia na napisane?

anjelik

Asi že som to pochopila..:o))) Veď si moja budúca kolegynka..ale ako ty, aj ja mám rada hranie sa so slovami..:o)))) Preto ten príspevok..ale pravdivý je...milé dievča by si malo uvedomiť, že je to skutočne o otvorenosti. Ak sa uzavrie, nemôže čakať, že ju niekto osloví. A pravdu má aj Wreck...mladé dievčatá sú manipulované rôznymi ženskými časopismi, v ktorých to možno až tak vážne nemyslia a oni to berú za bernú mincu...že vzťahy sú o tomto, život je toto..Zabúdajú, že ten dakto to tiež píše len na základe nejakého poznania..a to nemusí byť zrovna to najsprávnejšie..:o))

martina0222

:D ďakujem anjelik, ja som to pochopila, no tento vtip mi nevyšiel...:D Myslela som to ironicky, lebo v predošlom príspevku si si takýto žart pýtala :)))

anjelik

Martinka, nejedná sa o odklon k téme..jedná sa o podobenstvo..Nižšie zúčastnení pevnosťou mysleli kamennú stavbu, ktorá je postavená z kameňa a kameň je tvrdý. Tvrdosť ako taká súvisí s natvrdlosťou a sme pri koreni problému a pri téme..ak je niekto natvrdlý, tak sa tvrdo prejavuje, priam natvrdlo a nemôže očakávať mäkkosť v prístupe k sebe. O zoznámenie sa teda pokúsi iba nejaké to tvrdšie kladivo...;o)
Zmäknutie znamená otvorenie sa..a potom môže dôjsť k zoznámeniu sa a k tomu, čo popisuješ ty..:o))

anjelik

No to s včielkami a motýlikmi mi príde ako lepší a romantickejší popis lásky a vecí s tým súvisiacimi.:o)))

To musí byť hodne primitívna pevnosť..keď má slabosti a kapituluje s presvedčením, že sa jej vlastne stalo dobre..:oP

Puzzle určite stíha, ale nás vyrútia z témy za odklon a zanedbanie písania dobrých rád..;o))

Larin

wreck, ty sa nezdáš. :))

Vyjadruješ sa rovnako aj v reálnom živote alebo iba tu na fóre v bezpečí anonymity?

wreck

anjelik, hej, momentalne ma zaujala tema 'zviazanie vajec' :))) ale neda sa pozriet obrazok v jednom z poslednych prispevkov, tak len tuho rozmyslam o co tam len moze ist. :)))

a aby som nebol za nejakeho nechutneho, tak diera v obrane tu znamena nieco, co ma druha strana rada a sucasne aj ja sa v tom dobre vyznam.

stacia 2-3 taketo uspesne identifikovane slabosti v zakladoch pevnosti a uz opevnenie pada k zemi ako kabela, vodna priekopa je premostovana pochodznymi konstrukciami, kratko na to mohutne baranidlo :)) preraza hrubu drevenu branu a pevnost beznadejne kapituluje v nadeji, ze jej dobyvatel prinesie prosperitu, radost a stastie. :)

pazl, stihas za nami? :D

martina0222

tak keď sa ti niekto páči, tak by si sa mala na neho usmiať:) A uvidíš jeho reakciu... aspoň u mňa je to tak..ak vidím ignoráciu z jeho strany, tak ma prestane priťahovať... ak vidím, že sa usmeje, sem tam pokukuje, asi bude hamblivý a nájdem si nejakú nenápadnú zámienku, aby som sa s ním mohla rozprávať...zaujímajú ma jeho názory a proste rozvediem diskusiu, ktorá je predurčená na nejaké pokračovanie. Ak ani po 15 minútach pri cigarete nenaznačí, že by sme sa o tom mohli porozprávať aj inokedy a nedohodne si schôdzku, tak kašlem na neho. Pod zem by som sa prepadla, keby som mala ja pozývať chlapa na rande. Môžem mu poskytnúť vhodné podmienky, ale samotnú otázku musí vysloviť sám. Drahoty robím len vtedy, keď vidím, že je to mačo, čo si je ženami príliž istý a moju kladnú odpoveď berie ako samozrejmosť. Nechcem takého, ktorý lusknutím prsta môže mať hoci akú a ja by som bola len jedna z nich. Ako je to na diskotékach, kde sa ani rozprávať nedá, to neviem... tam sa vzťahy asi moc dobre nehladajú, jedine tie sexuálne:)
Inak, chlapci, radi by ste boli obletovaní ženami, ale čo vidím navôkol, vždy, keď žena bola tá iniciatívna a išla po chlapovi, až si ho ulapila, ten chlap si ju skôr či neskôr prestal vážiť.