Ako je to s chlapmi?

anjelik

Vzťahy vznikajú na základe podobnosti, prijateľnosti. Byť prijateľná znamená byť priateľská. Takže sa musíš prejaviť priateľsky a to neznamená sedieť v kúte a tváriť sa ako mysliteľ, riešiaci problém migrácie mravcov za veterného počasia. Nikto nikdy neurčil, kto má vyslať prvý signál na zoznámenie sa..Môžeš to byť aj ty.:o)

Wreck, tvoja znalosť angličtiny ma opäť zaujala..:oP
A tá analógia núka otázku..Myslíš aj na niečo iné? :o))))

AdamKrt

pucle Dnes 11:05 - to iste robim ako chlap a ziadne zeny za mnou nebehaju. Teda okrem byvalky, ktora je neodbytna :)

Tiez mam problem zoznamit sa. Naviac si vacsina z dotycnych dam myli galantnost s pretvarkou a slabostou. Lenze to sa da za kratku chvilu tazko clovek zaskatulkovat, naviac, ked vacsinou skatulkuju uplne mimo a tazko im to vyvratit... :)

Problem je, ze sa mi paci vela zien, ale zo ziadnej nie som paf. Lenze vacsina je zblbnuta telenovelami, ked si myslia, ze musi tam byt nejaka iskra a ked ju nema, je zle.

Potom, ked vidim, ako vyplakavaju, koho si nasli, alebo kto si skor nasiel ich... tak si hovorim, ze maju co chcu. Dnes je situacia taka, ze aj keby niekomu rovno pred nosom siel dokonaly partner-partnerka, nema sancu to zistit. Hlavne zeny hadzu vsetkych muzov do jedneho vreca a vsugeruju si falosnu pravdu.

Pomotany svet :)

natalka2

podla mna to vsetko musi ist prirodzene, ziadne behanie za nou, kym pojde von a pod. ked si dvaja sadnú a citia to, načo robit nejake okolky a hry paci sa mi nepaci. tak vznikaju vztahy. aspon medzi dospelymi ludmi. u pubertakov je to samozrejme iné.

Fero M.

:D vraj, neusmievam sa naokolo a nikto za mnou nepríde :P

A čo si myslíš, že si v Turecku alebo Grécku, kde opaľuju ženy nadržaný miestny, ktorým je jedno či si chmuravá alebo nie?

Žiadna aktivita = žiaden úspech

A ak náhodou by aj niekto priešiel za tebou, tak len nejaký lovec Emil, ktorému budeš 345 v poradovníku.
A nerieš to a ži, chod medzi ludi, lebo možnosť s niekým byť sa neda naprogramovať, správaním atd...

wreck

a preco to robis? zostan sa pozerat a usmej sa, ak to tak citis. hlavne sa nehraj na kompletne nedobytnu pevnost. nepriatel to vidi, zhodnoti a nakoniec zlato, ktore v tej pevnosti je, radsej ozelie a pojde dobyt inu. mozno taku, v ktorej aspon vidi ake-take diery v obrane. :)

no aka carovna analogia. :))

wreck

pucle, nemas sa nechat zvazovat nezmyselnymi spolocenskymi konvenciami a akoze vseobecne uznavanymi pravidlami ako sa kedy mas zachovat.

takisto neznasam chore hry typu - paci sa mi, ale nejdem za nim, este by si myslel ze som lahka, aj kamoska hovorila, ze prist ma prvy on, aj v emme bol o tom vlastne clanok, ano, ano, ziadna aktivita, tak to nie je spravne, budem hrat nedostupnu, lebo to na chlapov plati.

kolkokrat sa aj tu na fore podobne stupidity objavia.

mas byt priama, mas aspon priblizne vediet co chces, a ked si niekym ocarena, nemas dovod vahat a nepokusit sa ho ziskat. iba ak by si vedela, ze ma spokojny vztah.

a tvoj nick sa spravne pise pazl. :)

pucle

Ano,ale preco za mnou nikto nejde?Nieze by som niekoho odmietla priamoja sa len neusmievam na vsetky strany a nevyhladavam pohlady,jednoducho si chlapov nevsimam .Teda vsivam,ale aby to nevideli,ked sa pozrie odvratim sa.

AdamKrt

Dnes chcu byt zeny emancipovane a rovnopravne muzom, aby ich tak muz bral. Vazil si ich nazor. A ked je taky muz, ze si zenu vazi, tak ked mu povie NIE a nema o neho zaujem, ide prec, lebo ju respektuje.

Potom je skupinka muzov, ktora zenam na toto zvysoka se*** a bude zeny oblbovat, kym nepodlahnu. No a potom tu zeny chodia vyplakavat, pretoze ten, ktory by ich respektoval je uz davno prec, lebo jednal priamo a cestne a druhy, ktory sa hral na lovca, dostal co chcel.

Neviem, ale mna hry typu - mam zaujem, ale budem sa tvarit, ze nemam - matu a urazaju. Nie sme male deti a nememu dietatu ani vlastna mater nerozumie, nieto este cudzi clovek a chlap.

Nehovorim hned skakat po niekom, ale tvarit sa nedostupne, ci odmietat - je len cesta, ked to dost muzov akceptuje a ostanu len jedinci, co im je zenin nazor sumafuk. Otazka je, preco chce zena potom muza, ktory ju nerespektuje, alebo je natolko nevyzrela, ze nevie, co chce...

pucle

Ja viem,ale ked za mnou nikto nejde ani ma nenahana.Vzdy mi hovorili,ze zena nema nic robit a muz ,ked chce,tak si ju ziska.
Tak,ked s mi nejaky chlap paci,mam sa tvarit ,ze nic?
A ked sa tak tvarim,ze ma vobec nezaujima a potom on za mnou nebeha,znamena to,ze by o mna nemohol mat zaujem?
Ked mne hovoria,ze ked za mnou nikto nejde,tak ze o mna nema nikto zaujem

AdamKrt

Ako ktory. Mne ked povie, ze nie, tak nedobiedzam a nepcham sa, kde ma nechcu.

Ale zenam tazko vyhoviet, ked casto nevedia co chcu a ked to aj vedia, tak popieraju, ze sa to moze stat im.