Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako predať pero?

Prskalkaa

Mam v tom skusensoti:

musis ich presvedcit o tom ze to potrebuju a ist na to ako na hotovu vec..nie pytat sa: Chcete? Mali by ste zaujem..

ale rovno sa spytat ci im to pero aj nemas zabalit ked si to budu kupovat :D

je to o tom napriklad: Zakaznik chce prejst na iny pausal... ale ty mu musis vysvetlit ze to co mozno sedi jemu kamaratovi nesedi jemu.

Takze vysvetlit tomu zakaznikovi ze to pero je ako stvorene pre neho :D

Len tak mimochodom na akom pohovore to od teba budu chciet? len dufam ze nejdes robit aktivny telmarketing.. lebo vtedy to zvycajne su.. moja chvilu som robila a skoro som prisla o rozum

Lumik

no mozno by som skusil predat nieco ine a to pero k tomu akoze zadarmo:), pripadne dat k tomu peru nejaky bonus ( napr. dovolenku na havaji :) )

[zruseny20]

No podla mna ked na takuto dost jednoduchu modelovu situaciu potrebujes rady a inspiracie na fore a vseobecne na internete, asi na tu pracu velmi nemas.. moj nazor..

(ja mam napadov vela, ale pisat ich nebudem, pretoze si myslim, ze je to fakt zbytocne, ked kreativita nie je tvoja silna stranka.. to nie je ako matematika, ktoru sa naucis..)

Mozno som hnusna a tvrda, ale moj nazor..

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako predať pero? - Fórum - ZDRAVIE.sk