Metody proti vraskam na omladenie

Príspevok v téme: Metody proti vraskam na omladenie
jajka01

ahojte :) no ja by som sa chcela opytat hlavne ohladom tych "modernych" kúr proti vraskam a na omladenie. na zlavomate som nasla viacero takychto procedur a chcela by som urobit mamke radost. takze k veci - nemate niekto skusenost s niecim ako slimwave face-lifting alebo galvanicka zehlicka alebo neinvazivna mezoterapia??? ja som o tom pocula prvykrat...no ako uprimne viem, ze ziadna "metoda" nieje zazracna a ze nezbavi vrasok uplne, ale co z toho zabera najviac? alebo co prinasa viditelnejsie vysledky? nechcem vyhodit peniaze za hovadinu, ale chcela by som spravit mamke radost a aby sa citila lepsie, krajsie a tak :) takze ked mate skusenost alebo o niecom takom viete tak kazdu radu beriem :))) vdaka lidičky

susana2

Ahojte

skúste nejaké recepty zadarmo, doma si niečo namiešate zo surovín ktoré máte a môže to mať ešte lepší výsledný efekt ako rôzna chémia. Ja som zopár receptov skúsila aj teraz som tu našla www.lissett.sk najmä potom nemám strach z alergickej reakcie lebo je hľadám vždy tie prírodné recepty čo nie je tažké si namieša´t doma.

Katka 123

Vzhľadom k tomu, že už mám po 50-tke, rozhodla som sa v roku 2013 dať omladiť kúrou antiaging v štúdiu Lumi v Nitre. Je to ošetrenie, ktoré sa skladá z mikrodermabrázie - odstránenia starých buniek kryštálmi oxidu hlinitého (pozor nie diamantovou mikrodermabráziou). Odstraňuje aj vrásky. Ďalej som absolvovala vpravovanie kyseliny hyaluronovej laserom, nasledovala super masáž tváre a krku a nakoniec masku. Po ošetrení zase kyselinu hyaluronovú a krém s obsahom veľkého množstva kyseliny hyaluronovej. Výsledok úžasný. Chodím do tohoto štúdia dodnes a kamarátky mi nechcú veriť, že mám toľko rokov. Hádajú mi minimálne o 10 rokov menej. Všetkým ženám po 50 odporúčam. Stojí to zato, cena je super.

amanda23

zvazujem tiez tu kyselinu haluronovu, tie lasery rozne su velmi drahe a treba to niekolkokrat opakovat, ale botox asi nie, nejak nie som zastanca botoxu...

Maoam

je to blbost, jedine, co ti moze pomoct je priame vpichnutie kyseliny hyaluronovej, efekt drzi 6-12 mes a ides znova alebo botox, potom uz len rezanie a naspanovanie ale tym sa ti uplne zmeni tvar vid hollywoodske hviezdy, vzhladom k veku a vyssie uvedenemu ked uz, tak najmensim rizikom je kys. hyaluronova

Andrea38

Ja som bola na omladzovacej novinke ScarLet RF v Blave v renomovanej klinike. Slubuju okamzity viditelny efekt a tvorbu kolagenu do 4 tyzdnov ... A nič. Ani bezprostredne po zakroku, ani po 4 tyzdnoch. Nafotila som sa pred, v deň zakroku, a kazdy dalsi tyzden. A nic!!! Kontury tvare ovisnute, obocie stale padnute, nosolabialne vrasky rovnake a 400€ vyhodene von oknom. Mam 38 rokov. Mate niekto s touto metodiu lepsiu skusenost?

prosim radu

nie neporadila ale ked čitam sem niektore prispevky hm sa zamyšlam či je tu vôbec niekto normalny kto normalne pise aj k teme? vidim že nie igelitovy sačok to čo za blud ty ho nosis ked tak radiš ? neviem podľa toho čo sem pišes si asi strašidlo z maku ked sa schovavaš pod igelitom :D