Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Schizofrenia, mozno sa uzdravit?

Príspevok v téme: Schizofrenia, mozno sa uzdravit?
J111

Zacal by som asi tak, ze mi cirka pred rokom preskocilo. Neviem, ako je mozne, ze si to uvedomujem, asi mi nepreskocilo totalne. Zacal som pravidelne brat lieky od psychiatricky a takmer uplne som prestal pocut hlavy a vidiet duchovne bytosti, co sa bezprostredne potom dialo. Bolo to sialene. Je mozne, aby som sa uzdravil uplne? Dakujem za Vase rady a skusenosti.

Jane_3sto18

Ináč mne proti depresii zaberá (ako hudobne) Sopor Aeternus. Nespieva síce medové texty, jedno veľké plus, že ja som anglický antitalent... ale tá hudba je perfektná. Milujem tú speváčku/speváka.
Napr. inštrumentálky od nich sú geniálne! Lebo zas nie všetky piesne z diskografie sa mi páčia.

Jane_3sto18

Zaujímavé príspevky...
Hneď som si myslela, že za tým stála anjelik :-) podobnú debatu som s ňou absolvovala. :-)
Depresia? teraz mám nejaký podivný útlm. Ani mánia, ani depresia. Nič. Konečne sa cítim ako normálny človek, ako vtedy, kedysi, pred pár rokmi. Len sa bojím, čo bude zajtra. A pozajtra... a v stredu hlavne to zas začína škola a a zas budem v .... A možno zas budem mať mániu, ja neviem. Je to nepredvídateľné.
Mimochodom, počasie je na jednotku, milujem dážď, on je tak hrozne upokojujúci, že sa to nedá slovami ani popísať. Keď minulé leto pršalo skoro neviemkoľko týždňov v kuse, či dní či čoho tak som bola na vrchole blaha.

Meretseger

Som z diskusií tu a v mojej "hudobnej" téme doosť mimo :D No a ja v depresii nie som, naopak, som mierne duševne ožralá = (hypo)mánia, lietam jak šarkan a je*e mi :D:D Možno to tiež súvisí so zmenou počasia, možno som sa tak narodila, možno je to Maybelline :D Teraz si tak hovorím, načo ísť spať, veď život je krásny, tak prečo ho premrhať spánkom ;)

anjelik

Ok, ja ti teda poradím, ale osobne si myslím, že sa vzápätí proti mne zdvihne vlna depresívnych celého sveta a začnú mi vysvetľovať, že nemám pravdu..:o)))
Tak ale za pokus nič nedám, že?
Tak teória..depresia znamená pokles sily...pokles sily akéhokoľvek systému, u človeka ide o pokles životnej sily.
Tak problém je...zvýš životnú silu. Otázka ako?? Nuž pochopením a vytváraním iných postojov..napr. aj k depresii a s ňou súvisiacimi pocitmi. Položíš si otázku..je mi hnusne?...Odpoveď je:Áno..Chcem s tým niečo robiť??? Ak odpovieš , že áno, tak začni konať..odkloň svoju pozornosť a povedz si..nechcem sa takto cítiť, mám právo cítiť sa lepšie a tak nebudem na to myslieť. Idem si radšej pozrieť nejaký film, prečítať si nejakú knihu...kúpim si nejaké zviera a jemu budem vykladať, ako mi je zle. Ak z toho náhodou tiež chytí depku a zdochne, pochovám ho a vyberiem si silnejšieho jedinca, trebárs korytnačku..tie by sa mali dožiť viac rokov. Snažím sa nájsť veselejších ľudí a nevypisujem si na fóre s rovnako depresívnymi, lebo dve depresia, keď sa spoja...vznikne doubledepresia...:o)) Aj keď nenávidím tých veselých a spokojných...ktorí mi nerozumejú..radšej sa stýkam s nimi, ako s depresívnymi, ktorí mi rozumejú...viď predchádzajúce slová..:o))))
Na nete si pozerám veselé videá, nie o vraždách a samovraždách, počúvam skôr príjemnejšiu hudbu, ako nejaké mátohy, čo sa ukájajú nad zdochnutými vranami a vrieskajú o apokalypse..:o)))
Proste, Jéčko, čomu otvoríš svoju myseľ, to sa ti do nej dostane. A osobne, keby zapršalo, by bolo fajn,, lebo je už strašne sucho..:o)))

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Schizofrenia, mozno sa uzdravit? - Fórum - ZDRAVIE.sk