Schizofrenia, mozno sa uzdravit?

Príspevok v téme: Schizofrenia, mozno sa uzdravit?
J111

Zacal by som asi tak, ze mi cirka pred rokom preskocilo. Neviem, ako je mozne, ze si to uvedomujem, asi mi nepreskocilo totalne. Zacal som pravidelne brat lieky od psychiatricky a takmer uplne som prestal pocut hlavy a vidiet duchovne bytosti, co sa bezprostredne potom dialo. Bolo to sialene. Je mozne, aby som sa uzdravil uplne? Dakujem za Vase rady a skusenosti.

J111

Len po case ta to prejde a potom sa na nacuvanie vykasles, ale opak by mal byt pravdou. Co je to za psychoterapiu, ze mi da liek a cau? Asi nejaky najmodernejsi postup, ci co? Ja som sa s tymi duchovnymi bytostami viac menej dobre zabavil, take nieco len tak nezazijem.

Jane_3sto18

Ke´d ja raz budem psychiatrom, tak budem dobrým psychiatrom (oukej, môžem byť jedine tak psychológ, tak prepáč). Ale budem dobrý psychológ, ktorý bude pacientom načúvať a bude hlavne veriť :-) (ja budem až moc veriť)...
Alebo budem pacient sám :-D

Jane_3sto18

Je to možné! Prečo by nemalo byť! Si znalec jazykov!!! :-D pošli aj ku mne anjela, nech ma naučí... nech zmaturujem teda na tú jedničku :-D ;-)

J111

Oni poniektori aj veria. Moja doktorka sa obcas strieda s jednym psychiatrom, ktory trochu veri. To bola debata, ale trochu viac do hlbky. On sa ti o tom normalne zaujimal, co mi vraveli a pod. Viem, ze tym asi sledoval nieco ine ale aj tak. Moju doktorku ziadne duchovne bytosti nezaujimaju, da mi liek a cau.

J111

Ja som s nim mohol hovorit aj po anglicky, len som si vybral nemcinu. Pritom komunikacia bola uplne normalna, je to vobec mozne?

Jane_3sto18

Psychiatri sú moc... ako sa to povie.... hm... menší výpadok pamäte......
stále rozmýšľam...........
vedecky založení... nie t nie je správne....
proste že... ničomu neveria.
Neviem prísť na to slovo.

Jane_3sto18

Čožééééé, to celkom závidím. Ale komunikáciu po nemecky by som asi ešte nezvládla, aj keď z nemčiny maturujem :-D
So mnou sa nikto nebavil, len sa na mňa pozerali. Okrem toho kentaura, ten bol ďaleko. :-D
A duchovia neviem či sa na mňa pozerajú, keďže nemajú podobu postáv.