Da sa prekonat depresia?

monza

ahoj Marcelina, neboj sa ich brať, aj ja som sa bála a mala som len miernejšie nežiadúce účinky, nič moc. Mysli na to, že Ti bude lepšie.

marcelina78

dnes zacinam s Citalec 20 mg, stvrka 3 dni , potom polka a uvidime, bral to niekto? Mam ocakavat zhorsenie, alebo nemusi prist? Nemate z toho nespavost? Dala som si prave prvu stvrtku, bojim sa....

keri27

monza,ja zijem v zahranici,vsetko sa to spustilo tu asi pred 6tyzdnami,doktor mi nasadil Fluoxetine 20mg,jednu denne.najprv som sa branila ich uzivaniu,ale uz sa to nedalo vydrzat,tak som zacala,teraz je to uz 4-ty tyzden.uz aj ja sa citim lepsie,konecne!

keri27

monza,ja zijem v zahranici,vsetko sa to spustilo tu asi pred 6tyzdnami,doktor mi nasadil Fluoxetine 20mg,jednu denne.najprv som sa branila ich uzivaniu,ale uz sa to nedalo vydrzat,tak som zacala,teraz je to uz 4-ty tyzden.uz aj ja sa citim lepsie,konecne!

monza

Bez AD som bola rok, bola som na neurole a prešla som všetkými vyšetreniami až po MR mozgu, kde sa nič nenašlo. Vlani v lete mi nasadili coaxil, nezabral, potom to boli hormóny na problémy s prechodom. Neznášala som ich dobre, tak sme vysadili. Potom som bola zase len na neurole, a takto sa to ťahalo. Moja diagnóza znie hormonálna disbalancia, a s tým spojená panická porucha. Ty aké lieky berieš?

monza

Aho Keri, AD beriem už 6 týždňov, cítim sa vpohode na 90%. Po dvoch rokoch trápenia, je to veľmi dobré. V piatok idem na kontrolu. Od týchto AD sa často potím, ináč dobre.