69

hellfire

Hmmm. Nemal sa tam ako dostat?? No tak to musis nohy roztiahnut :)))). Alebo mas take siroke stehna?? Neviem ja s tym problem nemam a ani to nepdkladam :)

cokoladka

nu, lebo ja som vzdy hore. frajer to raz skusal tak, ze hore bol on, a nemal sa tam ako dostat - kam si dat hlavu..
neviem, mozno som sa mala niecim podlozit (?) ;-)

hellfire

A ktoru z nich mate radsej 69, alebo 96 :)) ak je zena hore , alebo dole??? Ja som skusal oba, ale ked je zena dole, tak ju to viac dusi no na druhej strane sa lepsie lize z vrchu ako z dola. Zalezi od partnerky aj od partnera.

cica

ak je to len o SEXE vobec mi nevadi 69 na prvom rande...ale idem iba s tym,ktory ma sexualne neskutocne vzrusuje...a zatial ich je dost...nestazujem sa che

muž

vieš čokoládka ja som už s prvej pusi vyrástol:)Ale ináč máš pravdu,že je to jedná z najimtímnejších polôch.

Kywi nepýtaj sa drahého nanič,len mu pri dráždení pred jeho vyvrcholením strč prst do zadku a uvidíš aký ti bude vďačný:)Je to super vec.

kywi

69 je dost intimna poloha,myslim,lebo zato ,,olizovat" pohlavne organy toho druheho a pozerat sa na ne zblizka nie je prave najneosobnejsie...:) inak mam takuto otazku!je mozne,ze moj chalan vyslovene nechce,aby som mu vopchala len tak rekreacne do zadocka prstik?povedal,ze je to iste dobre,lebo si o tom uz cosi precital a dava to rozum,ale ze on to nechce aj ked by som bola ochotna spravit to dokonca s radostou,keby ho to vazne vzrusilo este viac...myslite,ze to mysli vazne?