Marihuana a jedlo

Hulinka

Ja keď si zahulim tak hneď utekám kakať, ďalej je mi teplejšie a pociťujem prekrvenie celého tela, tak osobne si myslím že zrýchľuje určite procesy v tele... Na druhú stranu samotný hulihlad možno napomáha nárastu váhe. Ale všetko je to aj o hlave, jeden čas napríklad keď som hulievala tak som schudla okolo 6 kg, napriek chutiam som si dokázala povedať nie, bez ohľadu na stav zhulenosti.. keďže som mala a myslím že aj mám poruchy príjmu potravy tak tráva mi pomáha v tých stavoch, udržujem si zdravú váhu, viem sa viac kontrolovať. :)

HuBs

Asi hej keďže po mesiaci húlenia som pribral 7 kíl , predtým som bol vychudnutý a kosti mi trčali .. takže ty čo hovoríš že sa z toho ešte chudne si na omyle

travajeliek

Poprvé nechápem prečo sa o marihuane hovorí ako o droge..v niektorych civilizovanejšich krajinach už davno pochopili,že znižuje pravdepodobnosť tvorby rakovinotvornych buniek,a čo je najlepšie zrychluje metabolizmus,takže aj keď nahuleny zješ tony jedla,za par hodin si na tom tak ako pred tym.. mimochodom zhuleny človek (schválne píšem človek,nie prefetovane prasa) si uvedomuje čo robi takže si vieš povedať kedy stačilo jesť,hoci najlepšie je najesť sa pred tym a nezačinať jesť vôbec,lebo chuť jedla je fakt vyborna (y) :) na druhej strane pri niekom ako su anorektičky a bulimičky,trava metabolizmus neutralizuje čiže začnú priberať ale váha zastane na idealnej hmotnosti :)

eLo

v prvom rade nemožno porovnávať narkomanov ktorí beru tvrde drogy a uživatelov prírodnej marihuany :)Nemyslím si že by marihuana mohla mať nejaký učinok na tráciaci trakt - predsa len, pri "hulení" dýchaš len marihuanové výpary, čo to má spoločné s činnosťou žalúdka? Viem, že je dokázané že zrýchluje rast vlasov "vdaka" ženskemu hormonu estrogenu ktorí obsahuju samičie šištičky (to je to, čo fajčíš) - sám to vidím na sebe. Môje odoporučenie - ked máš po fajčení chuť jesť, kašli na dietu a jedz - tú chuť jedla si užiješ ako nikdy ;)

Lunam

ak chces uzivat marihuanu, prestuduj si na internete, ako sa pestuje. V 60 rokoch sa pestovala na poliach v krajinach tretieho sveta, na dobrej pode a slnku. V sucasnosti sa pestuje v tmavych skladoch kde ju ozaruju a leju na nu kopu pesticidov. Takto vypestovana marihuana je naskodlivejsia a moze ti z nej uplne preskocit uz po jednom pouziti. Ak ju chces fajcit, zozen si bio marihuanu a namiesto jedenia vypi liter prevarenej vody.

winki

blbosť....marihuana ti zrýchľuje metabolizmus. ČIže žereš veľa, ale nepribereš tak. a keď neješ tak ani nepribereš...logika :D

Iveta Michael

to som ani nepočula...že od hulenia trávy sa priberá..???

väčšinou droga spôsobuje chudnutie a poriadne ako vidno na narkomanoch..hoci..ganja je niečo mäkšie ale aj tak ma to prekvapilo...

ja nehulím:) tak neviem potvrdiť či vyvrátiť ..