Trasie sa mi hlava pri strese

Príspevok v téme: Trasie sa mi hlava pri strese
Miško

Dobrý deň :( mam taky problem...dosť a veľmi ma to trapi že sa mi pri strese neovladateľne myka alebo inymi slovami trasie hlava,neviem to vôbec ovladať,potom ma napodobňuju a smeju sa mi kvoli tomu....
Hambim sa aj rozpravať na spolužiakov lebo sa bojim že sa strasiem a strapnim :( beriem aj AD sertralín actavis,no len ako keby sa to zhoršilo...poraďte mi čo mam robiť prosím. Mam 15

Olinaa

Dufam ze tvoji rodicia o tom vedia, preto by mali s tebou absolvovat este (tu uz spominane) neurologicke vysetrenie, vratane MR mozgu. Pricin moze byt vela, nemusi to byt prave torticollis spastica, ale aj ina forma nervovosvaloveho ochorenia.

mjanik

Miško a ostatní-nebojte sa do pečene sa nepichá(pečeň môžeš mať podráždenú z liekov.Na tých ostatných čo tu píšu voloviny nič nedaj

omg459

mjanik predovsetkym sa ukludni ty a chod si tie ihly zapichovat do pecene doma na zahrade a netrep dobre?
Misko a mas to iba v strese?

moko223

Misko tak vidis, pricin moze byt vela nie vzdy to musi byt psychickeho charakteru, urcite zajdi s rodicom k tomu neurologovi ako ti radi tuto nizsie cloviecik.
Viem si predstavit ze je to pre teba neprijemne, hlavne ak sa ti nejaki primitivi koli tomu smeju a je tazko si to nevsimat.
Moja dcera mala tiez nieco podobne, len ona mala taky tik ze zmurkala ocami ale milionkrat za minutu. Doma bola uplne v pohode dievcatko a rano ako isla na zastavku do skoly, prisla medzi deti a drrrrb zmurkanie zacalo a nedalo sa jej prestat, deti sa rehotali a ono chuda plakala. Bolo to hrozne obdobie, ale odzenlo to nejak samo potom, len ked na to pomyslim je mi z toho smutno aki dokazu byt spoluziaci idioti. Drzim palce a urcite sa netrap

Tras

Mili spolutrpiaci,
vsetky problemy ohladom trasenia hlavy,ktore tu opisujete,som mal aj ja.Najskor som si myslel,ze to je pravdepodobne nejaka psychicka porucha,ako napr.socialna fobia,atd.Vystriedal som vela doktorov( 3 neurologov,ortopeda,3 vseobecnych lekarov,2 chiropraktorov, atd.) a absolvoval vela roznych terapii(fizio,kranio-sakralna terapia,masaze,atd.) .Skusal som aj medikamentoznu liecbu,betablokatory,antidepresiva atd..,ale nepomohlo mi vobec nic.Napokon,po siestich rokoch som natrafil na vynikajuceho neurologa,ktory mi behom 3 minut diagnostikoval dystoniu torticollis.Sucastou tejto choroby/poruchy je aj trasenie hlavy.Krcne svalstvo sa trasie nepretrzite,aj ked clovek nie je v strese,ale to my nevnimame,skutocne trasenie pocitime,az ked sa dostaneme do stresovych situacii,alebo pri strachu,pri kontakte s ludmi,pri situaciach,ktore tu aj vy opisujete.Logicky to poukazuje na psychicku chorobu,ale ni je to tak.Presvedcil som sa o tom potom,ako ma neurolog zacal liecit.Kazde 3 mesiace botoxove injekcie do krcneho svalstva.Tieto injekcie zbavuju bolesti,traseniu hlavy vsak nie.Na trasenie hlavy mi doktor predpisal liek -Temesta.Tento liek je mojou zachranou,s nim sa hlava jednoducho netrasie v ziadnych situaciach a odvtedy zijem plnohodnotny zivot.Odporucam navstevu neurologa a preverenie sa na dystoniu.

jogo78

Moznoze si vela ludi povie,tento si tu robi reklamu,ale pisem len pravdu,tak ma to vobec nebude trapit.Na trhu je teraz svetova novinka proti stresu.MIND MASTER-Napoj proti stresu.Je to od tej istej firmi ako Aloe Vera gel-100percentny vytazok z lieciveho kaktusu a Colostrum-Mledzivo.Ja som sa o tom dozvedel tiez takymto sposobom.Zaujalo ma to,vyskusal som to a nebanujem.Pomaha to mne pomoze urcite aj Vam.A este si popri tom predajom aj zarobim.Kazde euro navise pomoze mne a urcite by pomohlo aj Vam.Ak chcete o tomto vediet viac rad odpoviem.Staci napisat na moj email: jozkotomagmail.com

Tamizu

Som dievča a mám rovnaký problém. Trápila som sa , že to nieje normálne a že to mám iba ja ale som naozaj rada, že to tak nieje.