Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Darček

Príspevok v téme: Darček
geŠENK

Pekný večer prajem,
Viem, že to tu bolo veľakrát ale...
S jednou holkou si veľmi rozumieme a pomaly to začína prerastať do vzťahu, onedlho bude mať narodeniny. Aký typ darčeka by ste odporučili? Niečo vtipné? to asi nie...
Možno niečo čo ukáže, že mi na nej záleží. Ale čo také? Napr. retiazku? Nebude to moc odvážne keď jej dám nejakú peknú zlatú retiazku? Totižto toto sú jej prvé narodeniny čo budem oslavovať s ňou a nechcem to naše "poprvé" pokaziť. A zasa bomboniéra s kvetmi je už také klišé myslím.
Čo si myslíte VY?

annddyxxl

ja som dostala na pre meniny od uz manzela hrajucu strigu kedze som ich vtedy zbierala a kyticu,na narodky rolak a plysaka takeho vacsieho maca zlaty doteraz ho mam a tortu..

flegma

este ani vo vztahu nie ste a uz jej ides zlato kupovat? brzdi...
pre zaciatok staci nieco male, ale cim ukazes, ze vies, co ma rada...
napr. CD oblubenej skupiny, DVD oblubeneho filmu, cokolada (vobec to nie je klise), plysovu hovadinu, ak ma doma nejake...
kazda zena oceni vnimaveho muza

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Darček - Fórum - ZDRAVIE.sk