Falošnosť

lost

Vemeno

ale co ine ako nemca ma kupit? :)

slovaci nevedia vyrabat dobre auta, resp "vedia" ale to je tiez len (tie Q7 co u nas vyrabaju) nemecke a korejske..

a KIA nema ziadne auto, ktore by som zobral, to by uprava stala viac, ako nejake BMW :)

VEDELI

BY

SME

ale.. vsetko sa ropredalo a rozkradlo, napr presovska sol a ako za trest tu mame poliakov, od ktorych ja uz v zivote nic nekupim (a to myslim vazne, maju bezlepkove veci, ale seriem na nich uz proste, a ani postelnu navlecku od poliaka nekupim, nech sa bodne)

i ked to nie je chyba naroda, ale tak hold mali sa lepsie kontrolovat..

Vemeno

Ludia mozu ovplyvnovat system jednoducho tym, co si kupia.
1. Ked nieco zdrazie, tak to nekupovat, alebo kupovat miesto toho nieco ine, niekde inde
2. Ked chcu zvysit zamestnanost , tak kupovat len veci od konkretnych vyrobcov
3. Spisat peticiu na znizenie dani-tie sa najviac rozkradaju. Jednotna DPH (10%) na vsetko

Ako tu niekto pisal, system tvoria ludia. Tazko niekomu vysvetlis, ze ak si kupi drahe auto, len aby mal co ukazovat susedovi, tak podporuje Nemeckych dochodcov a nie Slovenskych.

lost

bingham, no to ano, ale tebe to vyhovuje? resp. ako by mali dosiahnut ludia system, ktory by vyhovoval aspon 99% ludom? a co s tym 1%? :) ved to je 70 milionov ludi :)

bingham

winki..a ked ten rok 2012 nevyjde tak potom pridu daslie roky ze ??? :)

lost...system ktory tu funguje je len obrazom nas ludi :)

lost

no vidis :D to je sranda inac, to casto nepocujem ze by sa to pacilo aj inym ludom :))

no prave pre toto som sa mal narodit skor :D sice by som nemal internet :D ale aspon by som mal lambo :D

iii keed... to by som sa musel narodit v 1940 a setrit 50 rokov :) a potom este 30 rokov splacat :))

winki

tento svet už celkovo takto nebude dlho fungovať 12.12.2012 mnohí sa z toho smejú ale ja verím tomu, že to bude vrchol konzumného spôsobu života a príde veľká rana od prírody.