Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vrcanie v bruchu

Príspevok v téme: vrcanie v bruchu
foel

pekny vecer prajem.. Mam taky neprijemny problem, ktory je sposobeny neviem cim.. Ked som doma...bez spolocnosti, nejako si to nevsimam, neuvedomujem...neviem ci mi to aj vtedy robi... No v skole na prednaskach, na pisomkach a na skuskach, v cakarni u lekara, vsade kde je ticho... Mi tak vrci v bruchu a tak bucha a neviem co vsetko, znie to hocako..takisto aj ked som s priatelom mi to je velmi neprijemne, vzdy si mysli ze som hladna a skvrka mi v bruchu.. No robi mi to ci som najedena, alebo nie... Samozrejme ze nie uplne stale, ale velmi casto... Niekedy to trva dlho, inokedy len chvilu. Vobec netusim cim to je sposobene, ako sa tomu vyhnut, ci to sposobuje len nejaky druh jedla.. Neviete mi poradit co to je a co sa s tym da robit? Dakujem

foel

ahoj.. Ano, stravujem sa a aj na toaletu chodim pravidelne..mlieko a mliecne vyrobky konzumujem kazdy den. Skusim si teda kupit tie laktobacily., alebo som rozmyslala..reklamuju take nieco..ze espumisan..tusim..proti nafuknutemu bruchu..ale vobec neviem ci to je ten moj problem, alebo to co to robi mne je nieco ine.. Neviem to ani poriadne opisat

henyy

ahoj chodis pravidelne na toaletu ? stravujes sa pravidelne ?? suhlasim s optimistom, kup si laktobacily, alebo konzumuj viac mliecnych vyrobkov . a stravuj sa pravidelne.
ak sa ti po par tyzdnoch nepolepsi zajdi gastroent.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

vrcanie v bruchu - Fórum - ZDRAVIE.sk