Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

svalnate nohy

Príspevok v téme: svalnate nohy
Alzbetkaaa

Cvicila som sem tam tyzden vkuse, a vzdy mi dotoho nieco prislo, takze boli obdobia ze som si hovorila idem cvicit od zajtra makam! Ano cvicila som tyzden jak blazon jedla som len tmave pecivo,pila vkuse zeleny caj, pootom mlieko,ovocie ryzu zeleninu nic ine,uz aj po 4tej som nejedla, potom zrazu som to vzdala pretozeuz aj za ten tyzden som pribrala kilo, a som nevedela z coho, nakoniec som zistila ze to svalova hmota, a tak som skoncila ze schudnem najprv a potom zacnem cvicit, no som to nedodrzala a jedla som hocico, a teaz som znova tak, cvici kazdy den stravujem sa zdravo, ale teraz mam strasne svalnate nohy aj lytka stehna a zadok nikde,a robim cviky pre pevny zadok cize pravdaze pracujem aj so stehnami, ale ako mam schudnut zo stehien ked su svalnate? Pomaha beh? Ci len dopomozem mojim kulturistickym stehnam?:-p nejake rady ocenim, uz aj diety skusim, dakujem

alenka_maxova

tiez nechapem, ako si za tyzden nabrala svalnate nohy...ci ako to myslis, lebo z tvojho prispevku to nie je jasne. Prestan cvicit nohy, udrzuj len zadok a zvysne partie, ktore chces a svaly na nohach prirodzene "opadnu"...

flegma

neviem sa z toho tvojho prispevku vysomarit... cvicila si tyzden, ci aku dlhu dobu si vlastne cvicila?
po tyzdni cvicenia nemozes mat svalnate nohy, ak si predtym necvicila vobec... a kto ma raz geneticky dany plochy zadok, s tym vela nenarobi, moze ho akurat spevnit, ale obly ala Lopezka nebude...

Krasomil

Ano, dlouhý běh pomůže nebo taky jízda na kole, ale spíš po rovince, ne kopce. A možná by to chtělo jíst míň bílkovin, díky nim ti totiž rostou svaly.

wreck

alzbetkaaa, stavim sa ze nie su strasne svalnate, ale len tak normalne. ved neberies nejaky hormonalny fet, nie?

je pekne ak zenske telo posobi pevne. obzvlast nohy. vedela by si dat niekde na net fotku, len pre predstavu ake 'hrozne' tie nohy mas? :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

svalnate nohy - Fórum - ZDRAVIE.sk