Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Komunikacia u psychologa

Príspevok v téme: Komunikacia u psychologa
Omni

Zdravim.Kedze som mal depresie tak uz nejaky cas chodim k psychologicke.Zo zaciatku som mal problem nieco hovorit citil som sa velmi nesvoj neskor sa komunikacia o trochu zlepsila ale nie o moc.Normalne sa s vela ludmi viem rozpravat niekedy aj nieco uprimne ale akonahle pridem k psychologicke som uplne nervozny , vystresovany , neviem co mam skor povedat az nakoniec mam dlhsie odmlky a to mam v hlave hned aj 5 veci co by som chcel povedat.Nepoznate niekto nejaku radu ako sa trochu uvolnit a zacat komunikovat na lepsej urovni, kedze takto sa mi sedenia zdaju kontraproduktivne a zbytocne potom ak nepoviem vacsinu veci.Dakujem vopred za radu.

Omni

--> Meretseger
Zatial som u nej bol 3x a v dohladnej dobe mam dohodnute este jedno stretnutie.Dennik som nepisal ale napadlo ma uz davnejsie ze si niektore myslienky napisem na papier ale ked som si to spatne presiel prislo mi to velmi cudne tak som to radsej nechal doma a celkovo nemam nejaky pocit ze by takuto metodu psychologicka u ktorej som chapala.
--> asitak:
O pani albertovej som uz cital aj som pozeral stranku.Trochu ma zmiatlo to ze v cenniku ma napisanu psyhoterapiu u pani Zabiakovej, tak som si z toho nebol isty ci ona sa tomu este venuje.Mam to momentalne cez poistovnu este k tomu priplacam nejake drobne.Vraj sa tam ale velmi dlho caka.Ak by mi vedela pomoct tak by som si peniaze na to urcite odlozil.Ja mam pocit ze by som sa o niektorych veciach chcel porozpravat ale nemam momentalne taky pocit ze by som jej to vedel povedat a chapala by to.
Rozmyslal som ci je to celkovo aj pre mna ako dost citliveho cloveka aj vhodne.Ja si aj dost veci vsimam , prostredie aj ine veci a nemozem povedat ze by to na mna nevplyvalo.

asitak

vynimocna psychologicka je albertova luba v bratislave. lenze je sukromna. ak mas statneho a plati ti ho poistovna, tak to je nieco ine. musis brat takeho, ktory ta vezme. ale je fakt, ze volba toho spravneho psychologa je tiez dolezita. ved co je to za odbornika, ktory nedokaze s klientom komunikovat tak, aby sa u neho ten klient citil slobodne a dokazal o vsetkom hovorit? tam musi byt niekde chyba v tvojom psychologovi.

Meretseger

Čo keby si jej skúsil písať denník? Tak zachytíš kopu vecí, o ktorých potom nemusíš rozprávať hneď, môžete sa k nim vrátiť neskôr. A tiež si utriediš myšlienky tak, že na terapii budeš vedieť, že presne toto je dôležité a chceš to teraz preberať.
Ako dlho k nej chodíš? Na začiatku je určite blok, tiež som to tak mala, a trvalo to v podstate dovtedy, kým mi psychológ neponúkol možnosť toho denníka.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Komunikacia u psychologa - Fórum - ZDRAVIE.sk