Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Plastika nosa - kde?

mitulite

Dianeee-prosim mohla by si mi poslat email na teba,mam taky isty problem a chcela by som sa spýať na toho doktora,dakujem.

Dianeee

Ahojte aj ja som bola na plastike nosa a doktora som si tiez vyberala podla prečítania roznych prispekov na forach aj ked je to tazke lebo jedna operaciia sa vydari druha nie..Ja som sa nakoniec rozhodla pre doktora Doležala čo robi v Bratislave.. a som rada že som tak urobila som velmi spokojna. Tiez som sa dlho trapila koli nosu..ale stalo to za to ..si to pretrpiet lebo nieje to zrovna prijemna operacia..mne vlastne lamali prepažku(lebo aj tu som mala vybocenu dokriva) a potom z profilu som ho mala velky tak mi ako keby odstranili ten hrbol a koli tomu musel aj zo spicky uberat..takze dost veci sa tam robilo..a tak som aj vyzerala po operacii hlavu som mala napuchnutu ako melon a pod ocami modriny aj na vieckach..ale myslim ze mi to rychlo zmizlo som mesiac po operacii a už je to ok aj ked stale mam este take mierne opuchnuty nos:) ale aj teraz už vyzera užasne presne ako som si predstavovala...najprv som ho mala po operacii mierne dohora ale to tak ma byt lebo potom mi spadol..a mam ho uplne prirodzene tak ako to ma byt:)aj ked to nebolo prijemne obdobie lebo som sa stale sledovala a pozorovala a rozmyslala nad tym..ale naozaj az po mesiaci dvoch sa to da realne zhodnotit ked už je nos odpuchnuty ako to naozaj dopadlo ..a doktor Dolezal je skvely doktor a naozaj vie co robi..a vie odhadnut aky nos sa komu hodi..takze ja ho odporucujem...a drzim vsetkym palce ktore sa rozhodnete pre takuto operaciu nech ste spokojne:)

oleandrovnik

No, mne sa nos zuzoval, gibus som mala nebadatelny, teda zuzoval. Zuzovali sa mi nosne dierky a pracovalo sa aj na spicke. Ale ja zmenu vidim tak na 10%. Mozno minimalnu z profilu. Ale primy pohlad bezo zmeny (akoby). Nie som nadsena z vysledkom. A pochybujem, ze sa do roka zmeni. Podla mna tam nieco je uz v com. Opuchy nebadam.

barboraF

oleandrovnik
Tebe robili co s nosom? Myslim ze dost zalezi aj na velkosti zasahu,mne ked vyseka polovicu nosa asi to bude zmena dost viditelna,aj spicku mi musi skratit a zmensit dierky.

oleandrovnik

No, neviem ci ti nos zmeni celkovy vyraz tvare. Aj ja som mala taku predstavu, ale zmena je minimalistika. Tiez som do toho vela dala odhodlania, vyhladavanie toho naj doktora atd...po fukncnej stranke super, ale po vyzualnej zmena takmer nebadatlna. Co mna velmi, velmi mrzi.

barboraF

lilibel
Neboj sa nic nos este nemas zahojeny aj opuchy velmi dlho pretrvavaju,vela bab plakalo po mesiaci ze maju kazdu dierku inu a ze vyzeraju zdeformovane ale preslo viac casu a vsetko bolo oukej:-) Nezufaj...ja som objednana na rhinoplastiku a poviem ti,ze vsetky nosy su lepsie ako ten moj. Mam neskutocne velky hrbol,ale inak je rovny a uzky z profilu vyzeram jak striga z rozpravky:-D To ze nos zmeni celkovy vyraz tvare s tym pocitam...sle mohla by si pokojne zverejnit meno chirurga,tak ako sa tu pisu chvaly na doktorov treba aj verejne napisat kritiku a nezatajovat meno si myslim. Dufam ze casom budes spokojna ;-)

nellyy

lilibel
mohla by si napísať meno lekára, veľmi by ma zaujímalo a keď Ti narobil takú šarapatu, nemáš dôvod ho tu kryť a dáš info-pomoc ostatným.
Teraz si ako na tom ???

oipi

lilibel, prezraď prosím aj mne toho lekára romeo.katka@pobox.sk
Rozmýšľam nad operáciou nosa, ale teraz neviem. Ďakujem.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Plastika nosa - kde? - Fórum - ZDRAVIE.sk