Plastika nosa - kde?

Silvia.

George to je o tom že ak niekto trpi cely život výzorom svojho nosa a nedokaže sa zmieriť s tým že sa narodil so škaredym nosom za ktorý sa mu aj posmievali, tak vtedy je človeku jedno či s ho da dobrovolne polamať, rozkrvaviť, zrezavať zvnutra...
Da sa nos spraviť veľmi pekne a prirodzene ale ak natrafite na nejakeho nezodpovedneho fušera, ktoremu to moc nejde a aj tak to operuje, vtedy vam k sebavedomiu neprida ale skor naopak za nepodarenu operáciu zaplatite a psychicky je to dosť na nervy, že idete na operáciu s pocitom že potom sa vam vyzor zlepši a nejaky "odbornik" vam nos nespravi dobre a potom neodpoveda ani na maily.
Treba chirurgovi veriť, pozrieť si jeho operovane fotky pred a po operácii a podla toho sa rozhodnuť ku komu isť.

Silvia.

Guba nieeee! preboha hocikto iny iba ku Gubovi by som neišla. Spravi ti nos ktorý ti vobec nepôjde k tvari, bude uzky, dohora a neprirodzene vyzerajuci. A navyše on robi iba v lokalke a vtedy sa nos neda spraviť tak pekne ako v CA kde ma na teba chirurg dosť času a nemusi brať ohlad nato aby to spravil čim skorej aby ťa dlho netrapil.
Skus napr niekoho z Ružinova tam su dobrí aj ked nie všetci, ale da sa tam vybrať dobrý chirurg, je ich tam dosť. A je to tam lacnejšie. Iba by som tam nikdy neišla k Fedelešovi, Minarovjechovi, Hajekovi on nekontroluje nos po par mesiacoch od op. ako to robia iní. Na nich neboli dobre ohlasy.
Daj potom vedieť ako si sa rozhodol