Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Je tu niekto, kto sa dobre vyzna v pc??? Súrne! Dakujem!

utility

Najhoršie je, že aj ja som si myslela, že ked urobim nejaky omyl, tak sa to v pohode bude tak nejako napravit, ale čo sa už stalo mne, ake chyby sa mi už prihodily, nejdem ani vraviet. Neviem ani ako sa to stalo, a a jednoducho mi bolo treba cely preinštalovať celý windows..
uplne som si dokašlala cely notebook...

Alebo som nechtiac klikla na dačo..a boli virusy, ktore antivir nezachytil...
alebo som si niečo debilne nainštalovala, a pc mi šiel pomali...

GiovanniX

pokus omyl :D tak som sa ucil
nechcem sa chvalit,ale pred 7 rokmi som vedel o autach tolko,ako bezny chlapec,studiom na skole zamerane na auta a praxou pocas skoly a hlavne SAMOSTUDIOM,ktore trva denne aj do dnes,som zosmiesnil neraz nejedneo stareho automechanika a najnovsie cely servis kde som dakedy pocas skoly praxoval:)
takze clovek,ked sa chce nieco naucit a a je zapaleny,motivovany do toho a najde to,co ho naozaj bavi,ja som chvala Bohu nasiel,co ma bavi a comu sa chcem cely zivot venovat,tak z obycajneho laika moze dospiet na experta,takze smelo do toho.Samozrejme lahsie je ked ti niekto ukaze,ako vyriesit problem,ale ver mi,ze ovela spokojnejsia a sebavedomejsia budes,ked sama prides na vyriesenie problemu :)

whee_ee

arman ... som mladá žena, ktorá svojmu partnerovi dáva všetko, čo potrebuje a napriek tomu študujem IT :DDD

arman

nechapete, ze zeny na to nemaju vacsinou mozgove bunky, aby sa to naucili sami. Zeny su proste o inom, aby boli technicky zdatne, a ja ani nerozumiem tomuto svetu, preco ich do toho tak nuti. Ved potom v nich zomieraju ine, ovela dolezitejsie veci, a nemaju ich nam muzom potom ako dat a zomierame aj my. :-)

Skus sa napriklad naucit varit z internetu, rozumiet tomu. Uvidis, ake je to tazke, hlavne ak na to nemas bunky a v zivote mas kopec inych starosti. Bude ta to stat tolko energie, ktoru potrebujes na ine veci, a vtedy by ti teda bodla nejaka zenska, co by ta to jednoducho naucila, aspon zaklady. Byt pri nej, tak sa ucis 100x rychlejsie, ako z netu, a navyse, nestoji ta to ziadnu energiu... naopak, energiu by ti to pridavalo!

utility, su na to urcite kurzy, ale napriklad ja si tiez myslim, ze najlepsie je, ked na to najdes kamosa. :-) To pojde najrychlejsie.

ano.

google a skusat, nic sa nestane ked nieco spravis zle, vzdy je moznost novej instalacie kazdeho programu...

Jedine na co treba davat bacha su sukromne udaje, aby si si ich nezmazala :-)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Je tu niekto, kto sa dobre vyzna v pc??? Súrne! Dakujem! - Fórum - ZDRAVIE.sk