obazovanie byvalym...

Príspevok v téme: obazovanie byvalym...
sima888

ahojte...mam problem s byvalym priatelom, ktory mi uz prerasta cez hlavu..boli sme spolu cca rok a pol..rozisli sme sa zaciatkom roka, resp. ja s nim..snazila som sa rozist co v najlepsom..a od rozchodu az doteraz som nemala den pokoja od neho..neustale vypisovanie, vyvolavanie..najprv to bolo o tom ako ma chce spat, potom same vyhrazky rozneho druhu, vydieranie a pod veci..to by som mohla roman napisat..vyhrazal sa mi, ze posle mojim rodicom moje nahe fotky a ja uz nevladzem..psychicky ma depta..bola som uz aj hnusna, mila, chapava..vsetko som mu vysvetlovala..ale on ma svoj svet a nic nechape..co by ste robili na mojom mieste?..vravel, ze tie fotky vymazal..ale si myslim, ze ich stale ma a ked mu prepne bol by schopny ich poslat

sima888

no ja mam 23 r., a fialocka..inak si spominala, ze to bol len kamos ci priatel? nie som si uz ista...natusa: zatial neviem ako to budem riesit, teraz je taky kludnejsi..on si to aj uvedomuje, ze robi zle aj si to parkrat priznal, ale vraj nemoze robit inak..pride mi dost schizofrenicky
winki: ja som o tom tiez jeden cas premyslala, hoc som pocula uz aj pripad ked dievca dobiedzalo za chalanom, ale nanajvys dva tyzdne..sa mi zda, ze dievcata v tom maju viac hrdosti a sebareflexie

winki

ono je zaujimavé, že tieto problémy typu neviem sa zbaviť ex...mávajú baby (teda ja osobne nepoznám žiadneho chlapa). Prečo je to tak? Lebo mu stále dávame šancu aby obťažoval, dávame mu možnosť a hlavne nádej a to tým, ze mu vysvetľujem dohovárame a dvíhame telofóny stále dokola. Uvedomte si, že toto neni problém vás a jeho ale je to len a len váš problém. Ignorácia, neľútostná hnusná ignorácia. Čas vyhojí všetky rany a hlavne dovolí nám na veci pozrieť úplne iným pohľadom, ale do vtedy treba na takýchto ľudí proste kruto a rázne.

fialôčka

aaale baby, tak ono je to ine, vy ste mladunke ... ja mam o par rokov viac ako vy a v zivote som si zazila vela veci ... ktovie ako by som to brala vo vasom veku ja ..tazko povedat, vtedy som si nic take nezazila a je to urcite pre vas neprijemne ..len sa nedajte odradit, drzte sa a tiez vam zelam pevne nervy s nimi :-)) nebojte, vsetko bude v pohode

natusa42

sima ja si tiez myslim,to o sebe...ze asi je to nic ,co prezivam ja ..oproti tomuto,co preziva fialocka ....

fialocka ...pevne nervy teda musis mat,uf kiezby som mala tvoje nervy

inak sima...ako to ides riesit cele ?stale sa ti ozyva ?stale ti neda pokoj ?

sima888

boze..toto co prezivam ja mi pride pri tebe pomaly trapne...ozaj, obdiv ako to zvladas...nechapem takych ludi, co jedinu radost im sposobuje zneprijemnovat zivot inemu cloveku..to je ich kazdodenny ciel

fialôčka

natusa neudala, mne by sa to neoplacalo ..pretoze na zaklade vsetkych dokazov, ktore mam, to kvalifikovali len ako obtazovanie a nasledne by bol zavolany na vysluch a dali by mu 2x financnu pokutu, ak by to este opakoval ..samozrejme, ak by sa to stalo 3x, tak uz by bol za to zobraty do vazby...lenze neviem coho je on schopny ..tazko u neho usudit, tak som to nechala tak ..a tento rok som to preberala aj s pravnikom a rovnako mi odpovedal, ze oplicia to nevyriesi a takisto by to prokuratura zamietla .... takze smola ..
ono zase na druhej strane vies, ked clovek zazije vela nie velmi prijemnych situacii, tak vela veci s nim uz nepohne .. ja som velmi silny clovek a bola som z toho mimo, to je pravda ..ael nie tak, aby osm sa zosypala ... a jeho oblubene je utocit na psychiku v zmysle, ze sa stavil, ze nedokoncim ani prvy rok na vyske a ze nech ho nesklamem a pod .no chudak, prehrava zatial :-DD a aby to uplne zaklincoval, tak rozhlasil, ze som ficala na tvrdych drogach .... cisty chuj

natusa42

fialocka obdivujem ta,ja by som sa sypala :( z toho ..aky tlak musi na teba toto vsetko vyvijat ...
a inak,udala si ho na policiu ?

fialôčka

natusa, mna ten clovek skutocne nezaujima... naozaj ......cize ak by sa nieco zase udialo budem to riesit .. no jasne, som v pohode .. predtym som bola z toho na nervy..ale teraz uz nie ..praveze mne je ten clovek na smiech uz len .. tym co robi, co hovori . aj ked je pravda, ze to bolo asi najhorsie obdobie zivota

natusa42

fialocka no tak mu napis sms,alebo po niekom odkaz,ze ...je tam zrely,lebo nie je normalny

inak a ty si psychicky v pohode?ked toto zazivas ?ja by som sa zosypala

fialôčka

natusa, to bohuzial nemozem, uz s nim vyse roka nekomunikujem :-DD ani bodka, ani ciarka, ani slovo ..nic .. len ked ho vidim, pristavim sa pri nom a vysmejem sa mu vzdy do toho hnusneho ksichtu :-D