Odplata ? či nie ?

Príspevok v téme: Odplata ? či nie ?
muhuhee

Dobrý deň včera som písal prvý krat v zivote takto o pomoc a dnes píšem znova včera som chcel zachraniť vzťah a dnes už viem že som oklamany, podvedeny, a hlavne že už niesme spolu... ale rozchodom sa mi vyskytol ďalší problém... mám kamarada od destva sme susedia chodili sme vždy spolu na rovnaké krúžky vždy do rovnakej triedy aj spolu sedavame doteraz ... už od prveho rocnika na zakladke sme najlepší kamoši ... na strednej sme si našli obaja baby, zrovna to boli dve velmi dobre kamaratky, moja ex mi povedala že mi povie tajomstvo ale že mam to slubiť na vzťah náš , a povedala mi že tá jej kamaradka tohto mojho kamarada podviedla tak že po mesiaci chodenia ona na diskoteke ožrata sa v aute '' vyspala '' s iným ... totalny šok chcel som mu to povedať veľmi a trápilo ma to cele obdobie až doteraz že niečo take tajím, chcel som mu to hrozne povedať ale nemohol som ... slubim som to na náš vzťah ... teraz ma ex včera oklamala a v deň rozchodu bola s druhým a už sa tam ocicavali ... a mám problem keď už tento vztah mozem to už riešiť , viem že on je vo vztahu stastny a nevie to ale určite sa to raz dozve a neskorej to bude horšie ... rozmyslam ze nenapisem nemu napíšem tej babe nech mu to povie, že budem mať aj ja čiste svedomie konečne ... avšak je to zlé kedže sme sa teraz rozišli my a bude to vyzerať že keď niesom štastny ja nemmože byť ani on ... ale ja to tak fakt necitim nechcem nech to mlčím a takto ho sklamem... ex mi povedala ze jej to nesmiem napisat lebo že ona ju bude do srmti nenavidieť že nemam byť bezcitny , a že keď to spravím bude aj moja ex ma nenavidiet ... o to či ma bude nenavidiet niekdo kdo ma de fact podviedol to mi je jedno ... ale ako to mám riešiť najlepšie by bolo povedať asi pravdu ale nevýsť z toho ako ten čo zavidel im vztah a tak im ho pokazil a povedal to až keď skončil ten jeho ... ako by ste sa zachovali vy ?

muhuhee

to je to že ja mu to nechcem zničiť ... a preto to nechcem spraviť len ma zaujima to že on sa to raz dozvie lebo o tom vie cela dedina tam ... a teraz neviem, mám sa citiť zle že to nepoviem či mam držaz hubu a nechať ich ? tu odplatu na nu seriem to som hovoril ze to by bol bonus ale ona mi za to nestojí...

winki

Nevieš, čo sa stalo nebol si v tom aute a predpokladám, že tam nebola ani tvoja ex, z toho čo píšeš je riadna mrcha a neverila by som jej ani nos medzi očami. A teraz chce riešiť rok starú záležitosť a pritom je tvoj kamarát s ňou šťastný. Myslíš že ublížiš ex? omyl ona sa z toho vykecá, vyhovorí a po čase budú opať kamošky a možno že ani niesu bohvie ako veľké kamošky. Myslíš že pomôžeš kamarátovi? omyl, aby si ty neskončil ako ten ktorý príde o priateľa lebo z teba bude jeden veľký klamár.

winki

tak urob čo chceš buď hnusný a zákerný a teš sa že ublížiš kamarátovi. Ale však neboj karma sa každému vráti. Veľa šťastia vo vymýšľaní ďalších intríg ako si liečiť sebavedomie.

muhuhee

a zabil by som dve muchy jednou ranou , vratil by som jej to že bola s iným, a povedal by som pravdu tej babe za čo by sa nemali radi oni dve a že vraj by som im pokazil priatelstvo ... a ešte musim dodať potom ako to tá baba spravila sa s ním rozišla , na dva týždne asi si uvedomila čo spravila , no neskor sa zasa s ním dala dokopy a on to stále nevie ...

winki

a ty prečo chceš ničiť vzťah svojho kamaráta? Sa vyrovnaj s rozchodom a s tým, že si natrafil na mrchu, ale určite nerieš veci čo vieš z druhej ruku a ktoré sú už aj tak neaktuálne.

muhuhee

a názov članku myslim tak vnímali by ste to ako odplatu byvalej ? lebo ja osobne to tak nevnímam ... ale bude to tak vyzerať aj keď popravde bol by som rád nech aj ona pocíti že sa chyby sa pyká ...