Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako vyvolať Hystériu ?

Príspevok v téme: Ako vyvolať Hystériu ?
Mega55

Chcel by som vedieť, že ako sa mám dopracovať k hystérií ? Má u mňa veľa pozitívnych účinkov.

Zrazu začnem byť ambiciózny, egecentrický, vzbudzujem obdiv, rešpekt, sympatie.

Inak bývam plachý, utiahnutý, hamblivý, nespoločenský so sociálnou fóbiou, strachom.

Poslednú dobu som pár krát dostal hystériu, ale len na krátku dobu a chcel by som vedieť ako ju v sebe vypestovať dlhodobo.

Dajte mi nejaké typi, čo trpíte hystériou :D:D
U mňa sa prejavuje iba pozitívne a prináša mi šťastie a uspokojenie. Je to bláznivé, ale ďakujem za rady.

Mega55

pasazierka

Ak sú to iba drogy, tak potom nič, ale keby sú nejaké liečivá, ktoré by telu neuškodili, tak by to problém nebol.

Mega55

pasazierka

Akými liečivami by som si to mohol vyvolať ? Neužíval som nikdy žiadne drogy a ani lieky. Ďakujem za odpoveď

pasazierka

Mega55, to nie je hysteria, to mohla byt epizodka hypomanie. Vyvolat si to mozes akurat tak niektorymi drogami.

Mega55

Sú rôzne druhy hystérie, ale mohlo ísť aj o psychózu.

Zrazu som dostal ako keby "záchvat" a všetok strach, úzkosť, depresie, sociálna fóbia zmizli a nastúpila ambicióznosť, egocentrizmus, komunikatívnosť, žiaden stres, strach, všetko s prehľadom. Trvalo to takmer celý deň a potom to zase opadne a som tam kde som bol z minúty na minútu. Už sa mi to stalo niekoľko krát a neviem si vysvetliť, že čo iné by to mohlo byť. A bol som s tým stavom úplne spokojný a aj okoli ma chválilo, že ako som sa zmenil. A chcel by som mať taký stav pernamentne.... Spúšťačom bolo zrejme nové prostredie, nový ľudia, nával nejakej paniky....

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako vyvolať Hystériu ? - Fórum - ZDRAVIE.sk