Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

mam slaby mocovy mechur??

evian

ZyxerkA = tak ja som pochopila vsetko co si napisala a ako si to aj vysvetlila a na konci ked si napisala ze mas slaby rozum a nie mechur tak to si zabila na plnej ciare ,vysvwetli si to priamio asi by to pochopila aj osobina skola ale fakt nenarazam na nikoho to je len moj nazor:)

ZyxerkA

napisem to este raz aj s priamou odpovedou na otazku.

slecna sa pyta ci ma slaby mocovy mechur a nie co ma robit !

ODPOVED -

Nie, slecna, nemas slaby mocovy mechur ! Pri sexe je uplne normalne ze mas nutkanie na mocenie, pretoze nad hornou castou vaginy je ulozeny mocovy mechur. Mechur od vaginy oddeluje iba jej stena. Ked sexujes, predpokladam ze mas penis vo vagine - tym, ze sa penis pohybuje dnu a von, TLACI na stenu vaginy, za ktorou je mocovy mechur, a preto Ta to drazdi a Ty mas nutkanie na mocenie. Toto nutkanie ma pri sexe kazda zena, pretoze kazda zena ma vaginu, a nad nou mocovy mechur.

Uz fakt neviem, ako jasnejsie to napisat....

Slota

Ale ona nevravi o vnutornom tlaku ona sa pyta co ma robit?A moja odpoved skus sexovat vo vany a upozorny mileho ze mozno pocas sexu cvrknes mozno sa ty to zapaci?Alebo skusit vistriedat polohy a najdy si taku co ta nebude tolko drazdit na cikanie

ZyxerkA

Aby to bolo jasne aj pre Teba, este dodam kompletnu odpoved, v pripade, ze by si to stale nechapala.

- Z TOHO DOVODU (vnutorneho tlaku) pocitujes pocas nutkanie na mocenie.

Moje predosle otazky nie su urazka, ale bohuzial kruta realita nevedomosti dnesnej mladeze.

ZyxerkA

Citala si si, co som Ti napisala? este raz:

Nad hornou castou vaginy je ulozeny mocovy mechur, cize logicky pri vnutornom tlaku pocitujes nutkanie na mocenie.

Pod vnutornym tlakom sa mysli tlak a trenie penisom pri sexe o vnutornu stenu vaginy opierajucu sa o mechur.

Evidentne na tom slabom rozume nieco bude.

dafne

..dakujem za vysvetlenie aj s komentárom :-))...viem,kde je močový mechúr...ale nepochopila si asi otázku...ale nič to, ked potrebuješ urážať,tak sa obrať niekde inde...

ZyxerkA

Neucili ste sa v 7. triede zakladnej skoly anatomiu pohlavnych organov ?

Alebo este snad v 7. triede este ani nie si, a dalsie decko, co uz sexuje, a pritom ani nevie co tam dole ma ?

Nad hornou castou vaginy je ulozeny mocovy mechur, cize logicky pri vnutornom tlaku pocitujes nutkanie na mocenie.

mam taky pocit, ze slaby mas skor rozum, a nie mechur.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

mam slaby mocovy mechur?? - Fórum - ZDRAVIE.sk