Gynekolog - Bratislava

Príspevok v téme: Gynekolog - Bratislava
hladam

potrebujem zmenit gynekologa, lebo terajsi nerobi ani preventivnu prehliadku tak ako ma. cytologiu mi nespravil ani raz, vaginalne sono a vysetrenie prsnikov tiez nie. problem je, ze studujem a momentalne nemam peniaze na poplatky u lekara. budem potrebovat preventivnu prehliadku a hormonalny profil, na ktory mam vymenny listok. neviete mi poradit nejaku dobru gynekologicku/gynekologa v bratislave? rozmyslala som nad magdalenou mayerovou alebo nad ordinaciou na zaporozskej v petrzalke, kde ordinuje doktorka vanickova a fellnerova. pripadne neviete mi odporucit niekoho? za nejake tie jednorazove klieste a vaginalne sono zase nemam problem zaplatit, len by som si rada nasla takeho lacnejsieho gynekologa aby sa mi nestalo, ze nahodou sa objavi nejaky zdravotny problem a ja nebudem mat prave vtedy peniaze na osetrenie. vacsinou doktori nemaju cennik na internete, preto sa pytam vas, ci neviete o nejakom lacnejsom, keby ste mohli aj ceny orientacne uviest. dakujem

patrisaa

Aj doktor Milly je ochotný a príjemný, uvidíš sama že budeš spokojná že si išla k nemu :-) A kedy máš prvú prehliadku u neho?

moncisko

Áno to máš pravdu a presvedčila som sa o tom na vlastnej koži. Keď som volala do ambulancie sestričky boli milé aj do telefónu. Dohodli sme si prvú prehliadku. Tak už som len zvedavá aký budem doktor Milly.

mimonn

vsak aj on je len clovek, nemusis sa nicoho bat..klud on je naozaj velky odbornik ktory vie pomoct a pomoze urcite aj tebe aby si uz nemala take velke problemy ako mas teraz, drzim palce :-)

moncisko

Ďakujem ti za kontakt, pôjdem mu teda zavolať aby som mala väčšiu istotu a už uvidím čo mi povie. Bojím sa:/ Ale snáď to všetko dobre dopadne a už nebudem mať také veľké problémy.

patrisaa

Babulky k nemu chodím aj ja a už dlhé roky. Som spokojná z jeho prístupom a fajn milé sú aj jeho sestričky. Čo mi kamarátky vždy hovoria že ako neradi chodia na gynekologické kontroly tak mne to vôbec problém nerobí a vždy sa im čudujem že majú s tým také problémy. Vtedy si vždy uvedomím že je fakt dôležité mať dobrého doktora

mimonn

To mu urcite pre istotu zavolaj aby si mala istotu ze ta zoberie. Ale pokial viem tak by mal este brat nove pacientky ale nie som si uplne ista. Ambulanciu ma, pozri si tu mas presne napisanu ulicu aj vsetko www.milly-gynekologicka-ambulancia.sk

moncisko

A berie stále nové pacientky? Treba mu asi zavolať predtým ako tam pôjdem, či ako to mám spraviť? A kde má on presne ambulanciu v Ružinove?

mimonn

Uz dlhe roky chodim k MUDr. Millymu. On ma ambulanciu v Ruzinove takze to celkom aj splna tvoje kriterium aby tvoj gynekolog bol v blizkosti tvojho bydliska. Tak skus jeho. Podla mna by si bola spokojna. On je dobry odbornik a urcite by ti pomohol

moncisko

Presne dobre si to odhadla som z BA a presne z Ružinova. Jasné však podľa toho si aj chcem nájsť gynekológa aby som ho nemala ďaleko. Cestovať pol dňa naozaj nemienim k doktorovi. Ty chodíš ku komu?