Gynekolog - Bratislava

Príspevok v téme: Gynekolog - Bratislava
hladam

potrebujem zmenit gynekologa, lebo terajsi nerobi ani preventivnu prehliadku tak ako ma. cytologiu mi nespravil ani raz, vaginalne sono a vysetrenie prsnikov tiez nie. problem je, ze studujem a momentalne nemam peniaze na poplatky u lekara. budem potrebovat preventivnu prehliadku a hormonalny profil, na ktory mam vymenny listok. neviete mi poradit nejaku dobru gynekologicku/gynekologa v bratislave? rozmyslala som nad magdalenou mayerovou alebo nad ordinaciou na zaporozskej v petrzalke, kde ordinuje doktorka vanickova a fellnerova. pripadne neviete mi odporucit niekoho? za nejake tie jednorazove klieste a vaginalne sono zase nemam problem zaplatit, len by som si rada nasla takeho lacnejsieho gynekologa aby sa mi nestalo, ze nahodou sa objavi nejaky zdravotny problem a ja nebudem mat prave vtedy peniaze na osetrenie. vacsinou doktori nemaju cennik na internete, preto sa pytam vas, ci neviete o nejakom lacnejsom, keby ste mohli aj ceny orientacne uviest. dakujem

moncisko

Áno mykozu, ale už dosť dlho a už ma to vážne nebaví. Lieky mi vôbec nezaberajú a je to nepríjemné, chcem sa toho už zbaviť. A akú si teda mám vybrať? Už som nad tým začala uvažovať že ju zmením, ale neviem ku komu ísť :(

moncisko

Nikdy som nemávala gyn. problémy a bola som rada ale teraz to už ako keby ani pravda nebola. Už tri mesiace neustále problémy a ešte k tomu moja gynekologička mi nevie nejako poradiť a nasadiť správne lieky. Neviem čo mám robiť, či skúsiť nejakého iného gynekológa alebo dúfať že raz to bude dobre? Poradťe!

yorka

Tak to si ma potesila ze si s nim spokojna aj ked som to vedela ze sa ti bude urcite jeho pristup pacit. Mna najviac zaujal tym jeho postojom a ako sa o kazdu jednu pacientku zaujima. Je naozaj dobry.

tekvicka60

ano volala som mu, aj som si bola pre vymenny listok aj kartu uz u neho mam aj prvu prehliadku som uz absolvovala a z prvej prehliadky mam velmi dobry pocit. Pytal sa na vsetky moje problemy zenske ktore som kedy prekonala, zaujimal sa o moj stav a presne toto je pre mna dolezite pri gyn :)

mimonn

Áno berie, ale najskôr si musíš požiadať o prenesenie karty alebo ako by som to povedala a potom sa môžeš ohlásiť alebo rovno prísť a bez problémov ťa vezme. Len potom je lepšie keď si aj zavoláš, či už tvoja karta je tam ;)

michala9

berie este nove pacientky? pristahovali sme sa sem len nedavno a neviem na ktoreho gynekologa sa obratit aby ma neotocil medzi dverami ale aby sa mi venoval :/

tekvicka60

pojdem mu zavolat, lebo este tento tyzden by som chcela stihnut gyn vybavit :) moja doktorka odisla do dochodku a ja naozaj neviem na ktoru stranu skocit ku komu.. tak vyskusame a uvidime.