Gynekolog - Bratislava

Príspevok v téme: Gynekolog - Bratislava
hladam

potrebujem zmenit gynekologa, lebo terajsi nerobi ani preventivnu prehliadku tak ako ma. cytologiu mi nespravil ani raz, vaginalne sono a vysetrenie prsnikov tiez nie. problem je, ze studujem a momentalne nemam peniaze na poplatky u lekara. budem potrebovat preventivnu prehliadku a hormonalny profil, na ktory mam vymenny listok. neviete mi poradit nejaku dobru gynekologicku/gynekologa v bratislave? rozmyslala som nad magdalenou mayerovou alebo nad ordinaciou na zaporozskej v petrzalke, kde ordinuje doktorka vanickova a fellnerova. pripadne neviete mi odporucit niekoho? za nejake tie jednorazove klieste a vaginalne sono zase nemam problem zaplatit, len by som si rada nasla takeho lacnejsieho gynekologa aby sa mi nestalo, ze nahodou sa objavi nejaky zdravotny problem a ja nebudem mat prave vtedy peniaze na osetrenie. vacsinou doktori nemaju cennik na internete, preto sa pytam vas, ci neviete o nejakom lacnejsom, keby ste mohli aj ceny orientacne uviest. dakujem

mimonn

ja chodim k doktorovi Millymu uz nejaky ten rok a mozem Ti povedat, ze lepsieho lekara nezozenies. Je velmi mily, starostlivy a je hlavne velmi dobry odbornik. Mnoho zien ktore k nemu chodia mali problemy, ze nemohli otehotniet a podobne a dnes su tehotne alebo uz maju babo. Ako aj ja.. :) vzdy bol v ambulancii presne na cas, co ja u lekarov odcenujem najviac

yorka

Ahojte kočky, chcela by som sa opýtať aké máte skúsenosti s doktorom Millym? Hľadám si nového gynekológa a neviem sa rozhodnúť. Má dobré vybavenie ambulancie?

simonska

som nesmierne rada, že som našla lekára, ktorý sa o mňa naozaj dôkladne začal starať už som myslela, že takého ani nenájdem. Zdá sa mi, že sa to volá pregnyl ale nie som si istá :-)

joleen

Simonka s injekciami by to malo ísť. Nezabudni prijímať tehu tbl ako centravit prenatal či femibion ;) môžem sa ta spýtať ako sa volá tá injekcia pokiaľ vieš?

simonska

baby držím vám palce. Mne doktor zistil, že u mňa nedochádza k ovulácii a pichá mi injekcie aby sa vajíčko nasilu uvoľnilo. Dosť som si kvôli tomu už poplakala, ale stále dúfam, že sa mi podarí otehotnieť:)

joleen

Ahoj. To ma teší. Hlavne aby si na to nemyslela intenzívne ono to môže blokovať V tom aby si otehotnela. Len nesmieš negatívne myslieť viem je to ťažké ale skus to. Držím ti palce s pozdravom

jozkanozka

Ahoj uz beham po vysetreniach, zatial mam vsetko v poriadku, vajicka su dost velke aj ovulacia je v poriadku, uvidime ako dalej. Ale mam v sebe stale taku stipku nadeje, ze sa to podari. Snad mi moj optimizmus vydrzi:)