Najdem babu bez silikonov?

Príspevok v téme: Najdem babu bez silikonov?
šamo

v poslednom case vsetky baby co som s nimi bol maju silikony. tak to ja fakt teda nemusim nemam zajem. ja neviem ci este je vobec nejaka mlada baba bez silikonov s normalnymi kozami aj ked su male to mi je jedno ale su prave do prdele! by som rad vedel ci by bolo babe jedno keby som nemal svoj penis ale umely klacek. sa nad tym uz trocha zamyslite do prcic! kebyze chcem silikony tak si kupim gumovu ancu. chcem normalnu pravu babu made in original!!!

malickasom

ten chlap nema nic proti vasim silikonom, ale drzat v ruke ich nechce, nechapem preco sa do nho navazate, niekomu sa to paci a niekomu nie.
Nemam nic proti silikonom, ani inym plastikam, je to kazdeho osobna vec a v dnesnej dobe uz celkom normalne.. ale niektore osoby si tu ocividne potrebuju vyliat svoje komplexy a obhajovat si svoje vylepsenia aj sami pred sebou

bababa

Aha milý chlapci/chlapi čo sa vám nepáčia umelé ženy, tak prečo ste nerozmýšľali nad tým ešte pred niekoľkými rokmi čo tie ženy umelé neboli?Bolo tu dosť prirodzených pekných dievčat na lov ...každá baba sa sklamala z lásky a to čo ju aspoň dostalo na nohy bolo to sebavedomie,že sa za ňou otáčali iní muži...predstavte si,že by ste mali krásne prirodzené dievča jedna z prirodzených a milovaných by sa stala vašou ženou a vaša žena nemôže po pôrode hneď súložiť a kde sa vy chodíte ukájať, kto iný vám pomáha ako tie umelé ženy na internete alebo iné ženy ktoré sa vám páčia...každí prirodzene obdarovaný muž to robí...isto sa neurobí na svojej tehotnej žene alebo jej mierne padnutými prsiami,nieje to čo bývalo..a keď ju vidí ako kojí nemá ich chuť dať ani do úst,deliť sa s dieťatkom??Ano lubi ju svojím spôsobom. A znovu vašej žene chýba sebavedomie a chce byť príťažlivá ako pred tým. Väčšina operáciu čo podstúpili sa nesťažovali ani na bolesť a hneď nakupovali.Ani cvikmi,tabletkami a krémami sa nevrátia prsia na miesto. Každej babe po kojení mierne klesnú prsia! Niekomu sa to páči a niekomu nie...ale milé pevné malé 1,5 prsia sú fajn také do ruky a potom po kojení keď jej opadnú svoju ženu vymeníte za pevnejšiu a vaša žena bude mať len depresie..tak nech sa okrášli radšej akoby jej muž zahýbal..aspoň jej stúpne to sebavedomie čo po pôrode stratila.Kam ten svet speje ani tak ani onak,každá chce byť pekná a jedna druhej len závidí.

petra 001

mentalita slovakov je asi taka,ze ked niekto povie ze ma silikony,hned si predstavia obrvske koziska ake vidia v playboyi.halooooo.verim tomu,ze u 90 percent zien,co si ich dali spravit,by ste to ani nerozoznali,lebo nie kazda si ich dava spravit velke,to je logika.a to ze zena chce vyzerat super,aj za cenu plastickej operacie( v ramci normy) nie je nic zle.a vacsina tychto zien je uz davno vydata a ma deti,takze neviem co tu riesite.asi vazne nemate ine problemy.a verim tomu,ze plno zien by si dala na sebe vylepsit vela veci,,keby na to mala.a kto tvrdi,ze je so sebou spokojny a nic by nemenil,je obycajny pokrytec.
a zakladatel tejto temy asi ani ziadnu zenu so silikonami nemal a videl ju tak akurat z autobusu ked isiel do skoly.

Carie

podla mna je fakt skoda, ze sa nedaju robit silikonove penisy. o kolko by bol svet krajsi. ako mne osobne by to urcite nevadilo, pretoze ak by bol funkcny, citlivy, vedela by som, ze ten chlap si sex uziva, ze ho to bavi, nechapem, preco by mi to malo vadit. ak by raz bola lekarska veda schopna nieco taketo robit, na svete by bolo menej zakomplexovanych muzov a viac spokojnych zien.

repka

vsak sa pocuvajte zeny.. kde sa vo vas berie tolka zlost na zeny co si davaju silikony? vsak to je kazdeho osobna vec - ci vymysel, ci komplexy, ci pre radost... a ked tak vsetky vyhlasujete, ze chlapom sa to hnusi, nemusite ani na ne ziarlit.. tak?

wreck

uff, Carie, toto co tu predvadzas je bud neobvykle silny pms (nezavidim)... alebo zeby komplex mestskej pipky? len tipujem, pokojne ma nasmeruj. ;)

predstavujem si ta ako 9-hlavu dracicu, ktorej sira a fosfor frkaju z tlamy po celej jaskyni. mal by ta nejaky princ prist zotat svojim 17cm mecom. ;))

vebe

Carie, chcem len povedat, ze asi nepoznas vela zien, co su po operacii prsnika pre karcinom. Tie riesia ine problemy,vies vtedy sa zrazu pozeras na vec uplne inak. Iste aj estetika je dolezita, ale mnohym tym zenam ide o zivot. A este tu na moju adresu odoznelo v niektorom prispevku, ze Slovensko je v tomto smere (vylepsovanie sa a silikony) zaostale. Nemyslim si, ze pocet voperovanych silikonov povedzme na 100 tis obyvatelov hovori o vyspelosti danej krajiny. V mojich ociach to nema s vyspelostou ludia a zien pranic spolocne.

watermelon

Carie precitaj si po sebe čo pises, ak je vo mne zloba a závisť tak ty si potom stelesnením všetkého zla. Toľko nadávok na ľudí čo tí nič nespravili... Chudatko asi si to mala ťažké v živote. Ja mám milá moja na x takých operácii čo sa peňazí týka, ale nemám odvahu a to som písala úprimne že tie baby obdivujem. Ale v tebe je toľko zla že si to pochopila tak ako si to pochopila. Škoda reci. Vsetko dobré,snáď si lepsou osobou v skutočnosti ako sa prezentujes.

Carie

šamo nasiel dalsiu silikonku ktoru teraz pucuje tak nema cas odpovedat. je to dusevny mrzak, zakomplexovanec co sa tvari, ze vzdy ho niekto prinuti dat sa dokopy prave s babou, co ma silikony. on to tak strasne nechce, tak sa mu to hnusi, ale niekto mu povie: "musis, inak vyvrazdim tvoju rodinu!" a chudak šamo sa s nou musi dat dokopy a chodit s nou. s takou tuzbou pozera po prirodzenych, ale tie nikdy nemoze mat. niekto mu to zakazal.