Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Najdem babu bez silikonov?

Príspevok v téme: Najdem babu bez silikonov?
šamo

v poslednom case vsetky baby co som s nimi bol maju silikony. tak to ja fakt teda nemusim nemam zajem. ja neviem ci este je vobec nejaka mlada baba bez silikonov s normalnymi kozami aj ked su male to mi je jedno ale su prave do prdele! by som rad vedel ci by bolo babe jedno keby som nemal svoj penis ale umely klacek. sa nad tym uz trocha zamyslite do prcic! kebyze chcem silikony tak si kupim gumovu ancu. chcem normalnu pravu babu made in original!!!

wreck

merry_ a ostatne damy, a preco zeny vlastne maju pocit, ze musia vyzerat ako naklonovane? odkial sa berie?

nepoznam vela chlapov, ak vobec nejakych, ktori by si davali za vzor davida beckhama alebo podobnych sladuckych.

opytam sa ako igor timko. :)) cim to je, ze zena je ochotna podstupovat neuveritelne mucenie a trapenie na vlastnom tele a vo vlastnej psychike, len aby sa co najviac priblizila zdanlivemu idealu alebo aby co najviac vyhovela kriteriam, ktore presadzuje vacsinova spolocnost?

malickasom

Samo to kde stretavas take baby? poznam par zien co maju spravene prsia ale nikdy som ich nevidela oblecene tak zeby ich vsade vystavovali. A nemyslim si vela mladych dievcat ma silikony, urcite to je male percento. Ja to neodsudzujem, ak ma niekto veke komplexy a pomoze mu to alebo po chorobe.Ale lahat si dobrovolne pod skalpel z rozmaru to teda nie.a celkovo nechapem ten trend umele prsia, nechty vlasy (idealne blond) a bude dalsie umele?

merry_

presne ako napisala darleenka.. staci si pozriet aktualne fotky hostesiek z autosalonu v BA.. kludne by mohol dostat podtitul "auto-silikon-salon" , a potom ze normalne baby nemaju mat komplexy ked tam na kazdom m2 vidia 6ky cecky, nadherne (pristipcovane)hrivy, 10cm pazury, 5cm riasy, samozrejmost te tovaniea piercing v pupku.. takto sa prezentuje dnesny ideal zenskej krasy bohuzial..

darleenka

Dobre si to napísal, šamo :) Ale teraz sa pozri aj na nás, ostatné, ktoré vidíme vôkol seba len samé ženy s dokonalými veľkými prsiami a cítime sa ochudobnené, potom nečudo, že polovica z nás uvažuje nad plastikou. A ešte z každého magazínu, z každého obrázku sa na nás usmievajú ženy s prsiami až niekde pod bradou... potom nečudo, že si ich chceme dať zväčšiť

joo

suhlas wanda ... kazda zena ,ktora si veri je stastna a posobi sebavedome no pokial niekto o sebe pochybuje a vie to zmenit je mudry ..... ci su to povahove vlastnosti ci... ...treba byt aktivny :-))

Mrska Silvuska

...ahojte..nemyslim si, ze je problem najst kocky bez silikonov, hlavne mlade baby. Tie zvacsa silikony nepotrebuju, dnes su uz stredoskolacky vyspelejsie, nez cca 10-15 rokov dozadu. A hlavne tieto mlade kocky maju este krasnu elasticku pokozku. A pochybujem, ze vacsina mladych bab ma vobec peniaze na silikony, pokial maju byt kvalitne a dobre urobene.
Na druhej strane, necudujem sa zene, ktora silikony ma a nemusi byt zrovna "celebrita". Kazda ma na to iny dovod. A hufne na ne nadavat? A preco? Pokial maju prsia urobene pekne, je skor radost sa pozriet, nie?

repka

ja nechapem, preco zeny (vacsina, nie vsetky), ktore nemaju silikony tak strasne odcudzuju zeny co ich maju..ved to je kazdeho skur...a vec co urobi so svojim telom... "a ja by som si to nikdy v zivote nedala" - tak si to nedajte a koniec.. naco to rozkrikovat - asi nie ste so sebou az take strasne spokojne, ked to musite tak strasne obhajovat.. a kolko ludi, tolko chuti.. jednemu chlapovi sa to paci, inemu nie.. a zboznujem este jeden vyrok - ked chlap povie, ze ideal je ani male ani velke, take trojky..:DD .. a otazka je potom, preco vela zien si dava silikony? lebo nemaju mozno ani tie jednotky.. no tak ani z voza ani na voz.. :)))

renushik

no jo, ja by som sa za tou ženskou z toho obrázku veru obzrela, ale len preto, že tie prsia sú fakt nápadné, takisto by som sa obzrela za slonom indickym na vlakovom nastupišti ... :D ale v živote by som take kozy nechcela... :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Najdem babu bez silikonov? - Fórum - ZDRAVIE.sk