Asi prúser

Príspevok v téme: Asi prúser
napochybach

dobrý den,

stal sa mi včera večer taký "prúser" ...

boli sme s priateľom unho,a maznali sme sa, a boli sme obaja nahí.Ja som ešte panna a nechcem sex zatiaľ,on to oddo mna veľmi chcel,vlastne už chce dlhšie,ale ja sa necítim pripravená,ale to je jedno,a k tomu čo sa stalo.Masrturboval predo mnou ,k ejakulácii asi nedošlo,teda nedošlo,nič som nevidela,ale predejakulačná tekutina bola,to som si istá,lebo bol " vlhký",a potom mi bez umytia rúk vošiel na okraj pošvy,a možno 1-2 cm tam,ale potom ma to zabolelo kedže som panna a ešte k tomu som mala aj menzes ( 5 den),a tak prestal ....ale potom tam šiel znova a bol tam oveľa dlhšie,potom prestal a sme vedľa seba tesne ležali,tak že sme sa dotýkali vzájomne našich pohlavných orgánov,teraz neviem,čo robiť,snád som povedala všetky okolnosti,mohlo sa niečo " podariť " ?alebo ?dá sa to takýmto spôsobom vôbec ?otehotnieť ?

sme obaja veľmi neskúsení ...a nevieme ..tak sa radšej pýtam ...

prosím Vás poradte,nie som fake ,ani nič podobné,len zúfalá z toho ,či sa mohlo niečo stať

napochybach

dedy dakujem pekne za odporucanie :)urcite ju navstivim :)
hm,ved to,ze clovek sa najlepsie uci sam na sebe ..a preto,kedze som neskusena,radsej som sa spytala,lenze tu ludia hned sfukuju ostatnych ako sviecky,ako keby oni to nikdy neprezili ..to ma serie najviac na tom..a lepsie podla mna anonymne to napisat a popytat sa ,ako potom byt tehotna

dedy

ber to tak, že si sa dozvedela niečo nové, a najlepšie sa učí na vlastných chybách, a keďže si neskúsená a lákajú ťa nové veci ako sex a podobne, je fajn sa poradiť s niekým skúsenejším, a ak nemáš v okolí nikoho komu by si sa zdôverovala o takýchto veciach, tak je to lepšie anonymne sa spýtať ako dúfať, že neotehotnieš, ak sa partner do teba urobí a potom zrazu otehotnieš a budeš sa čudovať, že z čoho :) nebudem zbytočne obkecávať, čo sa mi stalo, ale ak nabudúce budeš potrebovať radu tak sa radšej spýtaj, prípadne ak nechceš rovno na gyndu tak skús aj stránku antikoncepcia bodka com, s nimi mám len dobré skúsenosti :)

napochybach

dedy ved to,ze otehotnenie v takej situacii by bol asi zazrak,ale tak radsej vies,nechcela som riskovat vobec,tak rpeto som si dala escapelle,vies keby nahodou,aby neboli potom problemy....a s rodicmi ..rozumieš ...
a tebe sa co velmi podobne stalo,hm ?ci nechces rozpitvavat ?:)
myslim,ze kazda zena uizu neraz stresovala kvoli tomuto :)
ved to,ze s partnerom sme sa uz dohodli,ze sa zabezpeci inak nabuduce :)

hej.ôahko sa v anonymite zdrbava jak sirotu ,ale tak predsa len som malicko skusena,praktiocky minimalne,moj prvy vztah,aj jeho,cize rpeto,sme taki aki sme ..v tomto

dedy

Ono ťa tu budú ľudia zdrbávať za blbosti, lebov anonymite sa to dobre robí :) ja si síce myslím, že tú tabletku po si možno ani nemusela užiť, lebo možnosť bola vysoko nepravdepodobná. Stalo sa mi niečo veľmi podobné, a prežila som :) Ale zase si o niečo múdrejšia, a budeš opatrnejšia, aby si nemusela stresovať v budúcnosti. Malo by sa to postupne upraviť, ale mohlo ti to narušiť cyklus aj na dlhšiu dobu, tak kľudne si počkaj na menzes, teraz si sa nakrvácala celkom dosť :) A ak raz pôjdete na sex, tak určite kondóm alebo HAK alebo pharmatex aby si sa nemusela stresovať s tým, či mu niečo neušlo a so spermiami v kvapkách lásky, či ako sa to presne nazýva :)

napochybach

dedy konecne niekto kto nieco normalne napisal :)co sa tyka aj mojej osoby :)vdaka ..no citim sa divne,bolia ma krize,sem tam krvacam mierne,ale uz preslo vsetko...snad uzz len dufam,ze menzes pride vcas a bez komplikacii,a uz sa to upravilo ,ze toto nie je len zaciatok " pekla " po tej tabletke

ano ved to ,nikto uceny z neba nespadol..ale ..predsa len,uz si davam pozor ovela vacsi

ano.

napochybach dufam ze to nevyznelo zle, osobne ti zelam aby to bolo tak ako chces :-) a nabuduce viac opatrnosti, nikto z neba uceny nespadol :-) o skusenost viac

dedy

a ako ti je? už sa cítiš lepšie? predsa len už ubehol nejaký čas, z toho si nič nerob, ono sa to stáva dosť často, že každý napíše niečo iné, a človek sa v tom potom nevie zorientovať a plno ľudí ťa tu zdrbe, kvalitu príspevkov nikto nekontroluje, maximálne odstraňujú odkazy, na iné stránky :)

napochybach

Mrs silvuska nespala som s ním,len v niečom si nebola ista,tak som sa radsešj prisla poradit,hned odsudzuj,ked nepoznas,bud taka dobra :)

napochybach

ano.iste presne tak ..už ma ľudia tu zneistili,ako neviem ..každý tu iné hovorí,radšej som sem nemala nič písať ..