Asi prúser

Príspevok v téme: Asi prúser
napochybach

dobrý den,

stal sa mi včera večer taký "prúser" ...

boli sme s priateľom unho,a maznali sme sa, a boli sme obaja nahí.Ja som ešte panna a nechcem sex zatiaľ,on to oddo mna veľmi chcel,vlastne už chce dlhšie,ale ja sa necítim pripravená,ale to je jedno,a k tomu čo sa stalo.Masrturboval predo mnou ,k ejakulácii asi nedošlo,teda nedošlo,nič som nevidela,ale predejakulačná tekutina bola,to som si istá,lebo bol " vlhký",a potom mi bez umytia rúk vošiel na okraj pošvy,a možno 1-2 cm tam,ale potom ma to zabolelo kedže som panna a ešte k tomu som mala aj menzes ( 5 den),a tak prestal ....ale potom tam šiel znova a bol tam oveľa dlhšie,potom prestal a sme vedľa seba tesne ležali,tak že sme sa dotýkali vzájomne našich pohlavných orgánov,teraz neviem,čo robiť,snád som povedala všetky okolnosti,mohlo sa niečo " podariť " ?alebo ?dá sa to takýmto spôsobom vôbec ?otehotnieť ?

sme obaja veľmi neskúsení ...a nevieme ..tak sa radšej pýtam ...

prosím Vás poradte,nie som fake ,ani nič podobné,len zúfalá z toho ,či sa mohlo niečo stať

Lulu2011

honor - sa smejem pri tej predstave ako sa splhaju nejake kvapocky lasky a aj tak by im to nepomohlo, lebo zena pri pravidelnom menstruacnom cykle cca 28 dnovom ma plodne dni okolo 14 dna cyklu, takze ziadne vajicko by tam ani necakalo ;)

Lulu2011

na otehotnenie je potrebny pohlavny styk, teda ak neratam, ze by si si plne semeno striekackou vstrekla sama uplne dnu :)

Honor

napochybach - test ti vie výjsť už nejak aj 10 dní po oplodnení ak je najcitlivejší. Inak po escapelle zvykne byť zle, to bude tým...ale naozaj aj ja si myslím, že zbytočne si si ju dávala, tehotna byť nemôžeš aj bez escapelle. Mala si menzes, presne tak sa vyjadrila aj lulu ;)

Lulu2011

no jasne :D prepac, ja viem, ze si neskusena, ale casom zistis, ze to vobec nie je take jednoduche :) by som dala ruku do ohna, ze ze urcite sa nic nestalo a ani nemohlo takto ako si to popisala stat, ale tak uz nic...skoda len naburane hormonalneho systemu z tabletky po

napochybach

a okrem toho,uz som mala koniec menzesu pomaly,..uz len kusky hnedej krvi vies..:(ale tak radsej tabletky,sme zodpovedni s partnerom ,nechceme velmi riskovat

napochybach

Lulu ale pri menzese tiez moze cosi sa stat,sice mala pravdepodobnost,ale ...a sice ani nevyvrcholil do mna,ale spermie mal na rukach ....a dal mi ich do posvy ..a vraj tie sa dostanu k vajicku ...

Lulu2011

napochybach - ja nepotrebujem citat ziadne komenty inych zien :) ja ti vravim, ze sa NEDA a zbytocne sa tiskas tabletkami po, nemala si styk, mala si menstruaciu...proste nie je o com