Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Máš nadváhu, nepravidelnú stolicu, zdravotné problémy?

Príspevok v téme: Máš nadváhu, nepravidelnú stolicu, zdravotné problémy?
Zdrave telo

Táto téma je založená pre všetkých ktorí majú nadváhu, nepravidelnú stolicu a rôzne zdravotné problémy? Ale hlavne pre tých, ktorí sú rozhodnutí zlepšiť svoje zdravie. (sú ľudia, ktorí sa len sťažujú ale nič neurobia pre svoje telo) Naše telo má schopnosť vlastnej regenerácie a obnovy buniek. Len treba vedieť ako na to. My Vám ponúkame zdravý spôsob ako mať telo zdravé, plné energie a vyformované.
,,Vnútorná špina je ďaleko horšia než vonkajšia. Preto ten, kto sa očisťuje výlučne zvonka, vo vnútri zostáva nečistým. Podobá sa nádherne vyzdobenému hrobu, ktorý je naplnený ohavným svinstvom."

O svoje zdravie sa treba starať, pretože keď človek nemá zdravie nemá nič!!!

Píšte len tí, ktorí naozaj sú rozhodnutí spraviť krok vpred pre svoje zdravie.
email: centrumhealthharmonypu@gmail.com

arman

Nojo, bohuzial sarlatanov je vsade vela, a tahaju este aj prachy. Ja svoje uzasne rady ponukam zadarmo. :-)
A myslim si, ze jedna antiparazitalna kura dnes casto spravi viac, nez to co ponukaju vsetci sarlatani dohromady. :-) Ale vsak im je asi vyhodne, ked pacient chodi stale dokola, stale sa vracia, nez aby mu predpisali jednu kuru, ktoru moze navyse sam odporucat, lebo je lacna a volne dostupna, a liecitel potom skrachuje. :-)
Uff, fakt ze na toto som alergicky, lebo som sa teda nachodil po mudrlantoch a MuDrlantoch.

Karols

keď ťa to nezaujíma tak nekomentuj, buď rád, že sa nájde človek, ktorí je ochotný pomôcť a poradiť. a dotyčný jasne napísal,je to len pre tých, ktorí chcú.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Máš nadváhu, nepravidelnú stolicu, zdravotné problémy? - Fórum - ZDRAVIE.sk