prvýkrát fajčenie

vzek

baby vobec to nevadi ked s tym prestanete, najlepsie je to tak ci tak tie prve minutky ked ho date do pusy, ako pisala kkla pokial sa chalan neurobi do 10 min tak to nema vyznam, a najhorsie je ked to robite len preneho ked je to na vas vidiet vtedy je mala sanca ze sa urobi, musite mat z toho radost vy samy...

ramirez

No isteze vadi, keby vas dakto robil a v polke prestal tak by ste z toho asi tiez neboli nadsene :D Ked sa nevie urobit tak si pomoz rukou a zarucene mas za chvilu vystrek...

zajik

lilien: nemáš mať z čoho strach, myslím že on bude šťastný že si sa k tomu odhodlala a uvidíš čo mu robí dobre...

anonym:))

neboj neziedol kazdy mudrost sveta len sa neboj sak on ti povie kedy mu to bude neprijemne a kedy to bude najlepsie :)

kkla

nooo ja uz som tolkokrat prestala...ved ked sa chalan neurobi do takych cca8 minut to pre mna straca sancu...to uz nemozem tak ma boli huba,este aj na druhy den

mariena

Chcem sa opýtať či sa chlapcom páči keď sa na neho prisaje ako keby pila z fľaše s tým divným vrchnákom, ako by ho chcela vcucnuť??? :-)

kačik

nemusis sa opit.. ja som sa hanbila ako pes prvykrat takisto.. ale to prejde, neboj..keby si sa opila, nicomu by to nepomohlo, lebo nabuduce by si si aj tak z toho nic nepamatala :))