To dole mám trošku iné,väčšie

Príspevok v téme: To dole mám trošku iné,väčšie
scaredtosay

Ahojte, je mi to trochu trápne, ale to dole mám trošku iné, akoby väčšie a také napuchnutejšie. Neviem ako to vysvetliť,ale keď mám napríklad obtiahnuté nohavice, tak mi to akokeby trošičku vidieť, prirovnávam to k tomu, ako keĎ má niekto väčšie bruško a napuchnuté, tak ja to mám to nižšie, možno som nejaká vadná, ale vážne neviem čo s tým, na nikom inom som si to nevšimla. Ale napríklad v niektorých obdobiach,ked mam menzes, tak sa mi to akokeby zmenší a vobec tomu nechápem. Vopred ďakujem za odpovede a za rady ;)

wreck

scared to say 'minor lips', 'labia minor', 'female private parts'? ty si z planetky, kde nesmiete konkretne pomenovavat anatomicke znaky zenskych partii? len zo srandy, aky trest za to pripadne hrozi? :)

len tak hadam naslepo, lebo vobec si nie som isty o com vlastne hovoris. ak su to take tie ruzove kridelka, ktore zakryvaju posvovy vchod, a ktore sa hore spajaju vo forme takej vysoko citlivej minipisulky, tak tie tu na zemi volame male pysky a na tomto fore sa uz o nich pozemstanky podozvedali vselico. tak skus aj ty, daj hladat toto na www.google.com:

pysky site:zdravie.sk

:)

miluška00

čo konkrétne máš na mysli? nejako tomu nerozumiem. myslíš veľké pysky, alebo malé pysky? alebo niečo iné - klitoris? alebo čo vlastne?