Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dobrý psychológ/psychologička v Žiline? Poraďte...

kuko1

Ja mám 40. Prežila som asi krízu stredného veku :). Dnes už ani neviem prečo som tam vlastne musela ísť, teraz to vidím fakt ako blbosť. Nie to že som tam bola, ale to čo ma trápilo. Otvorila mi oči. Všetko som moc riešila vo svojom vnútri a vlastne to ani nestálo za riešenie. Dostala ma do obrazu a teraz si užívam...

kuko1

Neviem, vyzerá tak na 30 rokov. Je veľmi milá a vie sa vcítiť do problémov o ktorých budete spolu hovoriť. Jednoducho má záujem a nesedí len ako knedla.
Neboj sa neoľutuješ!

Monika16

No tak to je super. Inak doktorka je mladšia, či staršia? No, to neviem. Ak myslíš podľa mena tak určite nie, nevolám sa tak. :)

kuko1

Ja som si tam zavolala a objednala som sa telefonicky. Pani doktorka mala hneď v ten istý deň jedno voľné sedenie a tak ma tam šupla. Čiže v celku to bolo veľmi rýchlo, nestačila som ani premýšľať čo a ako to tam prebieha. Neplatila som nič, lebo 12 sedení v roku je tam platených s poisťovne. Ja mám všeobecnú.
Nepoznáme sa náhodou?

kuko1

ja som bola tu:
www.zzz.sk
Tak isto mi ju poradili, bola fakt úžasná a pomohla mi. Možno treba vyskúšať , však zmeniť môžeš hocikedy.

kuko1

ja som bola tu:
www.zzz.sk
Tak isto mi ju poradili, bola fakt úžasná a pomohla mi. Možno treba vyskúšať , však zmeniť môžeš hocikedy.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.