Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zivot je nudny

Príspevok v téme: zivot je nudny
ach jaj

Zijem sam v zahranici od svojich 19 rokov teraz mam 24 a posledny rok akobi ma us nic ani nezauimalo nikam nechodim nemam takmer ziadne zaujmi , len praca a po nej domov aj cez vikend ked nepracujem tak len predriemem 2dni.
Mam aj vela znamich ktori robia party, chodia vecer von zabavat sa po baroch a td, ale mna akoby to uz vsetko zunovalo nemam naladu takmer nanic .
Niekedy sa citim ako by som uz ani nezil.

ach jaj

renushik: ale ja nemam ziadne psychicke problemy
a podla mna mas celkom zaujimavi zivot ked prekonavas kadejake prekazky ja by som chcel ties nieco riesit ,ale nemam co a co sa tyka penazi s tym nemap problem zarabam dost dobre
vemeno: nemam psycho pracu je to moja prva praca ako som skoncil skolu robim to uz nieco cez 5 rokov je to len trocha stereotyp

iotaaa:-)

ach jaj + beskyd

a to vy vazne nemate ziadne zaujmy alebo konicky? No tak potom sa necudujte, ze sa nudite, ze zivot je pre vas iba prezivanie nevyhnutneho...

Celkovo suhlasim s tym co pise renusik

A ak konicky a zaujmy mate, len uz aj tie vas nudia, tak si skuste najst nove. A mozno si najdete aj partnera s ktorym budete travit tento (teraz)nudny cas. Lebo podla mna, kto ma partnera, nemal by sa takto citit. A ak sa tak citi aj ked neni sam, tak je niekde chyba.

Zivot je kratky na to, aby ho clovek prezil nudou, nenudi sa ten kto je aktivny, ten totiz na nudu nema cas. A pozitivne myslenie k tomu vsetkemu samozrejme patri.

Vemeno

No ked mas psycho pracu, tak je asi dobre mat nejakeho manualneho konicka. Napriklad ak v praci prekladas papiere a komunikujes s nejakymi koko.iskami a pic.skami, tak je dobre sa odreagovat plavanim, alebo turistikou. Chapes? Zeny sa odreagovavaju [priebezne tym, ze niekoho ohovaraju, tak to tak rob aj ty.

renushik

takto ti poviem, aj ja riešim stále nejaké veci, ktoré mi nepridávajú úsmev na tvári, žijem v takej rodine s ľuďmi ktorý do teba vŕcu a medzi tebou sa hryžú ako také psy (taký nenávistný postoj majú voči sebe moji rodičia, že to až pekné nie je- a pod týmto musím neustále žiť- nehorázne ma to ovlyvnilo v mojom pubertálnom vývoji - depresie, komplexy, neurózy, fóbie - bolo toho dosť, chodila som k psychiatrovi aj, ale už nechodím) myslím, že by nejeden citlivý človek by už si vpálil guľku do hlavy... Vyrastala som v rodine, kde nebol dostatok pochopenia a nedávali mi pocit opory, nezaujímajú sa o to čo robím, ani ma nechválili nikdy, a aj keď sa snažím niečo urobiť pre zlepšenie stavu, nikto o to nestojí ... Ale dobre beriem... Naučila som sa, že iných nezmením, ale ked zmením svoj vlastný postoj voči týmto veciam, bude sa mi ľahšie žiť, je to tak... Stále ti budú prichádzať do života prekážky, ale tým, že zmeníš svoj postoj ťa to už nebude srať, máš u riti, žiješ si lážo plážo a máš úsmev na tvári.. intrigy boli a budú (ja sa len smejem nad nízkosťou a úbohosťou takého človeka, ktorý svojou zlobou otravuje hlavne svoju myseľ- ale ten človek je vo svojom vnútri malý a nedozretý, a to si nemusí uvedomiť nikdy)... Cestovať necestujem lebo nemám s kým ,ani nemám extra peniaze, lebo som iba chodobný študent, dokonca som v živote nebola na dovolenke pri mori!!! Čítaš to, podľa teba mám určite nudný život, ale ja to beriem tak ako to beriem, z tohto jasne vyplýva, že ide len o postoj k danej veci... Prídem zo školy vytiahnem USB s fotkami a fotošopujem si, tak mi pri tom ujde čas ani neviem ako, snažím sa nenudiť, každú voľnú chvíľku sa snažím vyplniť nejakou činnosťou, čítam, rozmýšľam nad novými projektmi z mojej obľúbenej oblasti a snažím sa v nej vzdelávať... tým chcem povedať, že pozitívne myslenie nie je výsadou ľudí, ktorí v živote nemali problémy (ja ich mám viac než dosť neboj sa, v rodine, zdravotné atď.), ide o to aby si len vycvičil svoju myseľ to je všetko...

Kia78777

obcas som takto zmyslala aj ja, ked som studovala, skola .cestovania vecer .domov skola .cesta .domov stale dookola ... teraz ked vychadzam skolu uplne sa desim toho, ze by som mala robit cele dni a zivot si vobec neuzit... suhlasim s tym, ze nudu treba zabijat jedine v tom, ze sa treba tesit aj z uplnych malych blbosti :) napriklad aspon cez vikend sa niekde vybrat, ved aj v blave je ako takych "zelenych" stvrti, mne pomoze aj mensia prechadzka alebo beh v parkoch, ci kava vzdy na inom mieste,napr. v nejakej novoobjavenej kaviarni(nejakej utulnej ). len vzdy sa tieto cinnosti robia lepsie minimalne v dvojici, takze este na tom budem musiet popracovat aj ja :)

beskyd

sak ale chapes, predstav si, ze si cely den v praci pri smradlavej a rusnej ceste, tam bud robis, riesis ludi (pracovne) alebo pocuvas kadejake slabomyselne intrigy a ohovaranie kolegov, pak ides domov cez prasivu petrzalku, doma mozes robit bud pracu do skoly alebo si tam vezmes spisy z prace a v podstate tiez sedis na riti a robis to iste. potom sa nazeries, das si pivo a mozes ist akurat spat. cez vikend ti obcas zavola daky hochstapler ktory sa tvari ako tvoj kamos a vola ta von lebo daco potrebuje, ty sa nanho pochopitelne vykasles a bud si spravis sama vylet alebo zase len robis robotu alebo pises pracu:) a kedze cestovne je drahe, nemozes chodit hocikedy hocikam takze sa treba vediet ovladat kedze dneska bez konexii je clovek rad ze ma robotu zo svojho fachu ktory dnes pomaly studuje kazdy takze zhrnute a podciarknute by som rad spoznal mechanizmus ako skonstatovat ze zivot je uzasny, pestry, vnutorne naplnajuci a mysliet to este aj vazne, heh..

renushik

keď nemáte záujmy, musíte ich objaviť (nevravím, že to bude ľahké a objavíte ich hneď), hlavne treba skúšať nové veci a možno zistíte, že vo vás drieme skrytý talent, ja som zistila, že mám talent na grafický dizajn, fotenie, retuš, písanie poviedok a recenzií a iné veci kreatívne (keď ten talent raz nájdete, treba ho aj náležite rozvíjať), a baví ma to a robím to so zápalom, tiež som predtým mala také myšlienky ako vy, myšlienky nudy a nenaplnenia... a hoci nechodím nejak extra medzi ľudí (teraz nemám čas krz školu), ale život ma baví, viem sa tešiť z každej maličkosti, z prítomného okamihu, z detského úsmevu, z dobrej knihy, z dobrého jedla, z príjemnej hudby...
Do tohto stavu som sa však musela aktívne prepracovať, keby som sa ľutovala a zožierala sa v depresii (áno brala som aj lieky asi rok), tak by som bola na tom ako vy... tak sa vzchopte ľudia, život nie je len o tom že ideš do roboty, prideš z roboty a ideš spať a takto dookola... musíš však na sebe pracovať na svojom zmýšľaní, na svojoj celkovom naprogramovaní, mozog je ako sval, keď ho neprecvičuješ zakrpatie a ovládajú ho negatívne myšlienky, zdravá myseľ svoje myšlienky ovláda a nie naopak... a ešte jedno, pocit naplnenosti nezávisí od miesta bydliska, či už bývaš v blave alebo na liptove, kysuciach či singapure, základ je vydržať sám so sebou, to je ten najdôležitejší vzťah v živote čo máš

ach jaj

no ja rad chodim do prace rano vstanem spravim si kavu sadam do auta a virazam som v praci priemerne 10 hodin denne , len ked nepracujem je to take ked sa zobudim tak stale mam jednu myslienku "a co teraz?" povedal by som ze len cakam na pondelok kedy idem do roboty

sad2

podla mna ten pocit nudy casto vzide z urciteho sterotypu v ktorom sa clovek dookola toci, skola, popripade praca a cely rok dookola, ja mam tiez casto podobne pocity, ale treba mat nejake ciele a sny a snazit sa ich plnit..
a beskyd: ved nikto ti neprikazuje aby si cely zivot prezil v BA, prostredie mozes zmenit kedykolvek ak sa ti to zunovalo..

beskyd

ja som na tom podobne, akurat ze zijem v smradlavej blave na svk, mam 27 a okrem dovoleniek ked mozem na chvilu zmiznut ma tiez nic nebavi. vsetko je na hovno, co uz. treba pockat na smrt kedze nic nema zmysel a vsade navokol je len samy hnus, rozklad a hniloba. smeruje to celkovo volnym padom do sraciek.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zivot je nudny - Fórum - ZDRAVIE.sk