otazka na baby

kačik

dobre, ale ty vravis akoby boli tie rozdiely u muzov nejako diametralne odlisne..ako ten priklad s ceruzkou a plechovkou..jejda, jasne, ze nie je kazdy rovnaky, ale zasa az taky rozdiel (ceruzka vs. plechovka :)))) tam nie je :)

hrom

hej hej...:) sak to urcite. ale xes teda povedat ze na velkosti nezalezi co? to nie je uplne pravda. velkost sice neni najdolezitejsia ale citit rozdiel. a hlavne v hrubke. potom ta aj sex moze bavit viac alebo menej:)

kačik

a vies, ze som sa nad tym nikdy nejako nezapodievala? moj prvy ho mal vacsieho, ale zasa je pravda, ze nebol ani bohvieako citlivy.

teraz mam priatela, ktory ho ma akurat :) sex s nim je uzasny a bavi ma..myslim, ze to je asi ta najpodstatnejsia vec..ci ta bavi

hrom

ha, lenze to by v tom nemohla byt odveka muzska sutazivost:) ale povedz, co je ideal podla teba? musis mat predsa nejaky nazor.

kačik

ja nic. myslela som, ze ked vy sa porovnavate vo velkosti penisu, ze aj baby sa porovnavaju, ja neviem, napriklad vo velkosti prs...sice take baby nepoznam, ani ja sa s kamoskami neporovnavam, tak by am zaujimalo, v com by sme sa teda mali porovnavat my :))

hrom

haha, ok. zober si krajcirsky meter, a nahod 12cm a 15cm. uvidis ten rozdiel. a su aj tensie a hrubsie ako 12 a 15...