Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Velmi sa za to hanbím

Príspevok v téme: Velmi sa za to hanbím
mala perličk

Ahojte, asi sa vam to zda cudne ale hanbim sa za to ze uz nie som panna. Toto je prva velka noc kedy uz nie som a kedze som krestanka trápi ma to.Mám 20,ano priznám si ze som to chcela ale iba tak trochu a mrzí ma ze som to musela urobit uplne na 100percent preto lebo som sla na USG tam dolu a kedze som vedela ze mi tam strci ten usg pristroj tak som to urobila. Viete telo to chce-ale duša hovorí nie , co to robis, Priatel ma vzrusuje a obaja sme velmi vasnive typy. On uz mal viacere v posteli zatial co on je moj prvy.

Velmi si to vycitam , a je mi to hrozne trápne. Cim dalej viac som s nim v tomto vztahu uvedomujem si ze to nie je ten pravy tych muža -manzela-otca premna a pre moje deti. Mam ho uprimne rada ,avsak je tu par elementov ktore mi brania v tom aby som snivala o tom ze raz so ho zoberiem.

Je mi to tak strasne luto , nelutujem ze to bolo sn im ,,,lutujem ze to uz nemam , a mozno som nazlostena nanho že on vedel ze to nechcem a ak by som to raz urobila tak vedel ako si to predstavujem. Z coho mije najviac zle je to , že ani to nezorganizoval proste nič, Neskutocne akoa ma to bolí ze som mozno podviedla, ublizila rodicom . Neodsudzujem styk pred manzelstvom ale aj vy chlapi hovorite ze ak by ste si mali vybrat 2dievcar rovnako dobre vyzerajucich vybrali by ste si pannu. Co ak moj buduci manzel ma nebude chciet preto ze uz nie som cista.
Nie nie som cista, citim sa zle, ako handra :/ hanbim sa ukazovat rodicom pred tvar . A on ? Asi je flegmatik, stalo sa to a bodka , zivot ide dalej. To si hovorim aj ja ale som citlivé žiena.

A on mi zbural idealy mladej ženy . Ved vsetky ich tak trosku máme pokial ide o prvy styk vsak ? Inak som realistka ano ide sa dalej , ale mam stavy kedy placem , nenavidim sa ,nemozem sa pozried do zrkladla. Musim sa prijat viem ale ako ?

wreck

myopinion, smejeme sa, lebo je to jednoducho hlupost ako mnozstvo inych z prislusnej historicko-rozpravkovej knizky, aj ked, uznavam, v nej sa s takymito 'pannami' naklada onakvejsim sposobom. pritom viera ako taka je v poriadku, to beriem. castokrat pomaha jednotlivcom aj skupinam, vacsina ma na nu predispozicie, dokaze inspirovat k peknym veciam. ok. ale stane sa, ze to sklzne do takychto samanskych absurdit, ako prave predvadzas.

vobec nic na svete nemoze zmenit ten fakt, ze dievca uz raz malo sex. moze sa na pol roka zatvorit do jaskyne a nechat sa zaklinat carovnymi formulkami, mat 300 duchovnych obnov denne, a popri tom este prosit za cistotu, uz sa na tom, ze nie je panna, NIC nezmeni.

je to rovnako smiesne ako ked sa pokrsteny snazi zmazat, zrusit, svoj krst. boli taki experti. :) je to objektivna skutocnost, ktora sa stala, a ktora sa neda nijako vratit spat.

ja chapem, ze ked clovek veri na hovoriace plazy, akokolvek obrazne je to myslene, tak je pren myslienka o prinavrateni panenstva zene pritazliva. ale kazdemu, kto sa este ako-tak orientuje v realite nasho casopriestoru, musi byt samozrejme, ze sex, ktory sa stal, sa nemoze odstat, bez ohladu na fyzicku alebo psychicku rovinu. a ze zena, ktora ho mala, uz pannou nebude nikdy.

myopinion

myslim ze ide o patra Hudaka a len sa z toho smejte, ked nechapete o co ide... on to myslel ako duchovnu obnovu, ze ked uz nie je panna a mrzi ju to, lebo o to prisla neuvazene, tak proste sa vyspoveda a duchovny jej prinavrati cistotu. teda, ze duchovne bude opat panna, aj ked fyzicky nie, lebo to nie je ziaden "saman" ze jej tam ten kusok masa opat narastie :D a vlastne, kolke su dochovne panny a fyzicky nie, lebo niektore sa narodili aj bez blany. smejte sa z toho co nepoznate, len tak dalej

alenka_maxova

mala perlicka, nikto by ten cent od teba ani nechcel. Ak sa daky knaz na toto specializuje, robi to zdarma...
Renushik, ja ti neviem :D :D nepamatam si ani jeho meno, len viem, ze jednoducho dosiel do skoly, prednasal nam a potom sa konali "navraty panenstva" pre dievcata, ktore to chceli navratit :D Vtedajsia moja spolubyvajuca z intraku to absolvovala. Vraj sa dlho rozpravali, potom sa on za nu modlil a potom ju jednoducho presvedcil, ze je opat panna :D

wreck

alenka_maxova, tak sme tusim poskytli komplexne riesenie problemu! ak som spravne pochopil temu, takyto samansky knaz v kombinacii s hymenoplastikou je to, co mala perlicka potrebuje. :)

mala perličk

som tu a citam vase prispevky :) niee o tom som uz citala. Nedam za to ani cent , :P :P :) zivot je taky a ano ja som chodila na cirkevnu zakladku ,mozno som uz nejak zmanupulovana ?

alenka_maxova

nefinka, bohvie ci sa ten ujo knaz neda najst aj cez google...On je tym na Slovensku dost znamy, ze prinavracia panenstvo. Takze zakladatelke temy odporucam aby ho navstivila........ :D

alenka_maxova

wreck :D :D Okeej, dobre, ale ja mam cosi lepsie!!! :D
Na strednu som (bohuzial) chodila na cirkevnu skolu. A vzdy sme mavali duchovne obnovy a podobne debiliny, ktore nemali nic spolocne so sirenim dobra a lasky. Prosto sme to mavali za trest :D A raz dosiel knaz, ktory slubil, ze vsetkym babam, ktore uz nie su panny, vrati panenstvo! Akoze v duchovnom zmysle, ale ze opat budu panny. Dokonca aj mne chcel :D A to som bola este panna! Kamoske vratil a o tyzden ho znova stratila..... :D

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Velmi sa za to hanbím - Fórum - ZDRAVIE.sk