Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Prečo sa chudnutie zastavilo? Je toto cvičenie správne? Prosím poraďte!

Príspevok v téme: Prečo sa chudnutie zastavilo? Je toto cvičenie správne? Prosím poraďte!
ivankaa

Ahojte,
potrebovala by som poradiť. Pred viac ako 2 týždňami som sa začala zdravo stravovať, jesť 4-5 krát denne, nakoľko by som potrebovala schudnúť asi 10-15 kg. 1. týždeň mi váha pekne išla dole, ale približne v polke druhého týždňa sa mi chudnutie úplne zastavilo a tak to trvá už týždeň napriek rovnakému stravovaniu.
Už týždeň cvičím každý deň 50 minút na elipticale, prejdem okolo 17-18 km, ale žiadne výsledky. Keďže eliptical mi meria tepovú frekvenciu akosi zle, neviem odhadnúť či cvičím pri optimálnej tepovej frekvencii. Zvyčajne mi ukazuje vyše 130 až do 155 max. Keďže aj v pokoji mi ukazuje 100, tak si myslím že ukazuje viac. Myslíte, že tými 18 km za 50 min. dochádza k spaľovaniu tukov?
Neviem kde robím chybu. Nemyslím si, že by to bolo kvoli vysokému al. nízkemu príjmu potravy. Napíšem príklad jedálnička:
Raňajky: 1 celozrnný rožok, asi 50g tvarohu, 3 plátky šunky, surová zelenia.
Desiata: jablko, asi 120 g tvarohu s malou lyžičkou medu alebo iba ovsená kaša alebo 1 ks ovocie + biely jogurt
Obed: trochu bielej ryže, kuracie prsia (100g) udusené so zeleninou
Poobede: zvyčajne to isté čo na raňajky
Večer už nezvyknem jesť.

Prosím poraďte mi, ak vidíte v stravovaní alebo v niečom inom chyby :)Zabudla som vek. Mám 21 rokov.
Ďakujem.

212

ahojte,
skušali ste už niekto chudnut pomocou norbiho metody update?
ja som začala od pondelka a zda sa mi to nejake neuveritelne.neviem sa dočkat konca týždna ,kedy sa chcem odvažiť.
dlho som vahala nad tym hoci mam knihu dom auž neviem od kedy,ale presvedcila ma kamaratk a,ktora začala pred mesiacom a už ma 8 kg dolu.
ak mate niekto nejake skusenosti s tym ,pište prosim.

flegma

vidim, ze si stale tvrdohlava a vazis sa kazdy den :) nerob to, potom ta prepadavaju taketo myslienky, ze to robis zle... 1 kg za 10 dni je pekne cislo, ved to mas 3 kg za mesiac, co je idealne chudnutie pri zdravom stravovani...
radsej si zober miery (cez prsia, pod prsiami, pas, boky, stehno, lytko)a tie si mozes porovnavat hoci aj kazdy tyzden... tam uvidis vysledok tvojej snahy skor ako na vahe

doubledog

keby si jedla spravne, tak chudnes.
kedze nechudnes, tak spravne nejes.

ak teda vylucime ine vplyvy, neberies nejake lieky?

ivankaa

Taak, a vraciam sa do tejto témy po 10 dňoch. Chudnutie mi stále nejde. Za tých 10 dní som bola schopná schudnúť len 1 kg, pričom som cvičila, dodržiavala som stravu, stále neviem kde je problém. Najprv sa mi to ako-tak pohlo ale teraz už 4 dní mám zase takú istú váhu.

Nemože byť v problém v tom, že okrem raňajok, kedy jem asi 60g cereálneho pečiva jem také isté množstvo aj večer okolo 18:00. Je to veľa pečiva?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo sa chudnutie zastavilo? Je toto cvičenie správne? Prosím poraďte! - Fórum - ZDRAVIE.sk