Nenavidim ju a musim ist knej byvat!

arman

Aj by som ti poradil, ale ja svoj nazor nevyjadrim, to sa neda na dialku bez podrobneho preskumania vsetkych okolnosti. Preto, neries to na fore, ale rozhodni sa sama.
Ja by som za ziadnych okolnosti nesiel byvat do takych podmienok, dnes mas vsade negativnu energiu, nemozes ju mat este aj doma! A nemat si kde oddychnut.
Ale na druhej strane viem, co je to kriza. Ak nezarobite dvaja ani na podnajom, potom nemas inu moznost, iba ak ulicu. :-) Alebo, poziadat niekoho ineho, len tam s detmi by bol problem...
No neviem, asi by som urobil vsetko preto, aby som zarobil aspon na podnajom, a keby to nevyslo, a skoncil by som u svokry, snazil by som sa nadalej, co najrychlejsie sa odtial dostat.

kelllll

ked mate vsetko hradit,to mozete byvat aj niekde inde a nebudes mat nasponovane nervy a mozno to bude stat aj vase manzelstvo.Nesla by som k nej.

doubledog

nerob to, bude to len horsie a este sa aj s manzelom pohadate, takto rodinu neudrzis
alebo aj hej, ale to zas urcite prepne tebe

osamostatnite sa za kazdu cenu

nestastnazen

Myslite ze sa nesnazim snou vychadzat.Som k nej mila .Ono to by ste ju museli poznat.Ja viem ako to vyznie stazujem sa na nu ked nam ponuka strechu nad hlavou ale take jednoduche to nieje.Ked tam pojdeme vsetko budeme musiet tahat my financne.A je to osoba ktora vykeca aj to kolko krat si clovek s prepacenim prdol.Aby ste vedeli co citim museli by ste poznat ju a poznat mna.

ema123

Ak dopredu očakávaš, že nič dobré z toho nebude, tak naozaj nebude. Mne sa vidí, že všetci na všetkých vidíte chyby, len nie na sebe. Chcelo by to ústretovosť. Urobiť prvý krok. A keďže vy ste v pozícii, že vám svokra ide poskytnúť strechu nad hlavou, tak je to na tebe a tvojom mužovi. Poďakujte sa jej za to hneď na začiatku a robte maličkosti pre svokru, aby nemala dôvod nadávať a byť nepríjemná. Dobré sa vám dobrým vráti. Chce to však ochotu, prekročiť svoj tieň.

Katuska23147

Nestastna zena,

ja tiez nemam svoje byvanie a rodicom sa nechcem zavesit na krk... Momentalne byvam v podnajme s frajerom a robime kazdy na seba. Deti neplanujem, nemala by som ich z coho uzivit. Tomu hovorim zodpovednost. Mas co si chcela. Ja pokym nebudem mat vlastny byt si deti nerobim... neviem co pride a nemat ich z coho uzivit...to nechcem zazit. Muz sa moze na mna vykaslat, rodicia mi nemaju z coho dat, nakolko davam mame ja...

Lulu2011

skuste sa naozaj uskromnit ak sa da, hoci aj do maleho bytu, lebo budes nestastna :( zazila som to a az kým som dupla, ze musime odist, az tak sme odisli, musis zatlacit na muza, nech sa vie o rodinu postarat

nestastnazen

watermelon:svokra ma nenavidi lebo som jej zobrala syna ktory ju zivil,robi to sice aj teraz ale to jej zjavne nestaci.Vidim po nej ze je chora stoho ked ma manzel obijme alebo mi da pusu pred nou normalne jej z oci lietaju iskry(to uz prehanam:)) Ja viem ze pre deti to je to najhorsie prostredie,ale pre pokoj v rodine to skusim,ak to nepojde tak bude koniec.Doma mam vzdy dvere otvorene aj s detmi.Nastastie .