podviedol mae

Aprílka

Ako sa to hovorí?? Popozerať sa môžem, ale večerať budem doma? :D ono to je presne tak,,,chlap sa môže popozerať po iných,ale podviesť by nemal a som toho názoru spravil to raz bude to robiť stále...

trojka333

Agnes999 - 1000 bodov, presne tak, mám to za sebou, prešla som tým . Fakt za to nestále ked to urobil a zostávam konečne bez takého kure.....

Agnes999

Testuje si ta ci sa mu to prepecie. Preto ti to aj povedal. A ak mu to odpustis, s radostou to bude robit dalej, ci uz s tou istou alebo inymi. Az by ste mali deti, bude ta brat uz ako uplne istu a bude sa ti kurvit jedna radost. Tak si dobre premysli ci ti takyto zivot vyhovuje a podla toho sa zariad.

ihumihu

ak ho skutocne milujes a chces byt s nim FOREVER trenuj ho dobry rok, aby si nemyslel ze si to moze niekdy zopakovat,tak uvidis ci si ta vazi a podstupi tvoj test.

winki

a preco by ju nemal milovať? a preco to musí urobiť znova? a preco si on nezasluži druhu sancu? a preco??? :D

tvárite sa ako svate a pritom pomaly už neni ani jeden chalan čo neoklame, nepodvedie :D

Maoam

tym, ze davate sance tym, ktori vas podviedli, si tito myslia, ze to nie je az take zle a ze to mozu v pohode robit, lebo im to prejde.....

takze ked ste taki blbi / take blbe, tak to robte, ale vy budete trpiet a im sa to prepecie... a o com to cele je????